Неділя

21.04.2019

21:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Повернувся з медалями та подарунками

Настільний теніс – розвага з перевагою для здоров’я, це – продуктивне дозвілля і спортивні змагання. А ще це захоплююча гра і багато пристрасті та позитивних емоцій. 22 – 23 листопада в центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та з вадами слуху. 

Особисті змагання проводились окремо серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок по нозологіям та у класах.

Участь приймали близько 20 спортсменів з Рівненської області. Високий рівень технічної та тактичної підготовки спортсмена показав острожанин Юрій Білошкурник, відвідувач підліткового клубу за місцем проживання «Надія». Він у напруженій боротьбі виборов 2 місце у чемпіонаті Рівненської області з настільного тенісу серед спортсменів з наслідками ДЦП і був нагороджений медаллю та грамотою.

Разом з тим, 30 листопада, Юрія запросили на відк­ритий фестиваль серед спортсменів-інвалідів в смт. Рокитне з нагоди Міжнародного дня інвалідів (настільний теніс та дартс). Учасники приїздили з Рівного та районів області. Хоча Юрій ні з настільного тенісу, ні з дартсу призове місце не зайняв – з Рокитного ми без подарунків не поверталися, адже нас зустріли з хлібом-сіллю. Крім того, на пам'ять про поїздку нам подарували заохочувальні призи, багато позитивних емоцій та приємних вражень. Бажаю Юрію Білошкурнику нових життєвих та спортивних досягнень!

Іванна СЕРЕДЮК,
педагог-організатор підліткового клубу «Надія»

№ 50 від 6 грудня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 196 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]