Неділя

21.04.2019

17:23

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Позачергове і з двома питаннями

У п’ятницю, 8 травня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. У його порядку денному було два питання: Про надання вихідних даних для забудови земельної ділянки по вулиці Луцькій, 15 та Про надання вихідних даних для проектування та будівництва паливної на альтернативному виді палива для акушерсько-гінекологічного відділення по проспекту Незалежності, 20. 

Після інформації головуючого, міського голови Олександра Шикера про кворум, присутніх (крім членів міськвиконкому – 8 осіб, на засіданні були присутні жителі міста, члени ініціативної групи з розгляду порядку денного, представник Острозького відділення МНС Леонід Жуковський), оголошення порядку денного, необхідність розгляду представлених питань, Олександр Федорович запропонував відкласти перше питання на наступне засідання у зв’язку із необхідністю для прийняття рішення почути роз’яснення проектантів (ТзОВ «Технобудпро»). У присутніх заперечень не було, і члени міськвиконкому одноголосно погодились із пропозицією. Проте, присутні попросили висловитися. Виступала острожанка Зоя Федорова. Відбулася коротка дискусія, але у зв’язку із перенесенням питання вона була припинена.

Друге питання було розглянуто оперативніше і майже без дискусій. Після ознайомлення із представленими документами, запитань-відповідей, члени міськвиконкому одноголосно проголосували за проект рішення. На цьому засідання закінчилось. 

Іван МОЧЕРНЯК 

 

Обговорювали питання безпечної життєдіяльності

Засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста було проведено 6 травня. Обговорювалися питання: аналіз стану і причин травматизму невиробничого характеру та його соціально-економічних наслідків; забезпечення попередження загибелі людей на воді в літній період; забезпечення безпеки руху пасажирського автотранспорту, у першу чергу, з перевезення дітей, відповідно до ЗУ «Про дорожній рух».

Заслухавши інформацію першого заступника міського голови, голови ради Ольги Логвін, виступи членів комісії з питань порядку денного, координаційна рада вирішила в подальшому щоквартально виносити на розгляд засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста питання профілактики травматизму невиробничого характеру.­

З метою профілактики нещасних випадків через засоби масової інформації Острозькому міськрайонному сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області довести до відома жителів міста правила поведінки людей на воді в літній період. Острозькому відділенню ДАІ МВ УМВС України в Рівненській області подати інформацію в місцеву газету щодо забезпечення безпеки руху пасажирського автотранспорту, у першу чергу, з перевезення дітей, спільно з відділом освіти міськвиконкому провести для дітей навчальних закладів міста Днів та Тижнів безпеки руху перед закінченням навчального року та на його початку.

Валентина БАХОНЯ,
секретар координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста

№ 20 від 16 травня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 199 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]