П'ятниця

19.04.2019

18:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Позачергове, з одним питанням…
У вівторок, 23 липня, у кабінеті міського голови відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Розглядалось одне питання. Після короткого обговорення було прийняте рішення.  

Головував на засіданні в. о. міського голови Микола Добровольський. Він повідомив членів міськвиконкому про те, що необхідно оперативно прийняти рішення стосовно розподілу двох квартир, які виділені для острожан, і надав слово головному спеціалісту відділу з юридичної роботи Тарасу Хмаруку.

Він повідомив, що це рішення необхідно прийняти на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації «Про забезпечення житлом інвалідів війни та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Для двох мешканців Острога, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які перебувають у квартирній черзі обліку в місті, із обласного фонду виділено квартири в смт Клевань, в будинку, який нещодавно здали в експлуатацію. Аби острожани отримали право вселитися в них, необхідно визначити порядок черговості між кандидатами на отримання житла на основі висновків житлової комісії.

Після короткого обговорення питання, отримання відповідей, члени міськ­виконкому одноголосно проголосували за розподіл квартир у порядку черговості між сім’ями острожан Василя Герасимчука та Валерія Хвойного. На цьому позачергове засідання завершилось.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 206 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]