Вівторок

23.04.2019

09:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Працюють з боржниками
У п’ятницю, в кабінеті міського голови відбулося засідання комісії з питань ліквідації заборгованості до Пенсійного фонду, на якій головував перший заступник міського голови Віталій Ундір.

На початку засідання було заслухано інформацію заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі Тетяни Панасюк. Вона говорила про заборгованість суб’єктів господарювання міста до Пенсійного фонду, називала суми та причини несплати боргів, роботу, яку проводить Пенсійний фонд для стягнення заборгованості.­

Було заслухано підприємця, який має заборгованість до Пенсійного фонду у сумі близько 7,5 тисяч гривень. Він пояснив членам комісії, що тепер не має можливості сплатити таку велику суму одним платежем. Йому було запропоновано ліквідовувати заборгованість великими частинами, при цьому не допускати заборгованості за поточний квартал, адже за кожний день несплати нараховується 1 відсоток від заборгованої суми – тобто тепер 1,5 гривні. Підприємець пообіцяв, що звернеться у виконавчу службу і погашатиме недоїмку до Пенсійного фонду. Крім того, підприємцеві пропонували вивчити доцільність переходу на загальну систему оподаткування, коли він буде сплачувати не фіксовану суму, а в залежності від доходів.

На засіданні було також проаналізовано стан заборгованості інших боржників, які з різних причин не з’явились на засідання комісії. По них вирішено передати справи у державну виконавчу службу для примусового стягнення заборгованості.

У роботі комісії взяв участь і виступив головний державний інспектор праці в Рівненській області по Острогу, Острозькому і Здолбунівському районах Петро Горошко. З ним у членів комісії відбулась ділова і конструктивна розмова щодо співпраці задля стягнення заборгованостей, легалізації робочих місць та ін.

Іван ПАВЛІВ
№26 від 29 червня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 204 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]