Понеділок

22.04.2019

03:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Працювали оперативно та результативно

У п’ятницю, 31 липня, відбулася 71 сесія Острозької міської ради. На ній розглядались і приймались рішення з питань земельних відносин, бюджету міста, комунального господарства, вносилися зміни до міських програм та попередніх рішень. 

Після традиційного оголошення про кворум (був присутній 21 депутат), запрошених, виконання Державного гімну, міський голова Олександр Шикер від імені присутніх привітав тих депутатів, які святкували свої дні народження в міжсесійний період – Сергія Захарчука, Ольгу Шевчук, Романа Греська, Володимира Степанюка.

При затвердженні порядку денного сесії секретар міської ради Микола Добровольський запропонував розглянути додаткові питання: Про внесення змін у рішення міської ради від 24 квітня 2015 року № 766 Про внесення змін до рішення міської ради від 27 лютого 2015 року № 750 Про затвердження заходів на 2015 рік до Програми благоустрою на 2011 – 2015 роки; Про внесення змін до рішення міської ради від 22 лютого 2013 року № 411 Про затвердження міської програми розвитку міжнародного співробітництва та міжнародної співпраці на 2013 – 2015 роки; Про внесення змін до рішення Острозької міської ради № 729 від 30 січня 2015 року Про затвердження структури та загальної чисельності Острозької міської ради та її виконавчого комітету. Із внесеними питаннями та тими, які були опубліковані в № 29 від 18 липня ц.р., план роботи сесії був одноголосно затверджений.

Треба зауважити, що пленарне засідання 71 сесії було одним з найбільш оперативних – проте досить результативним. Це свідчить про хорошу підготовку матеріалів та ґрунтовний їх розгляд на профільних комісіях. Тож після коротких повідомлень тих, хто готував питання до розгляду, виступів голів чи представників профільних комісій міськради, коротких дискусій, доповнень, уточнень, відповідей на запитання усі рішення з питань порядку денного були одноголосно затверджені. У їх обговоренні активну участь брали депутати Юрій Ягодка, Роман Гресько, Олександр Корнійчук, директор ОКП «Теплоенергія» Віталій Хведась та ін.

У частині «Різне» Ольга Шевчук озвучила депутатські звернення, які стосувалися допомоги одному з учасників АТО, а також незаконної забудови в Острозі. По них буде дано сесією протокольні доручення відповідним. Ігор Кузьменко запитував про проблеми з освітленням по проспекту Незалежності. Зоя Систалюк говорила про проблеми із зупинкою біля магазину «Наш край»,  занедбані сходи поблизу ВПУ та стихійне сміттєзвалище в тому районі. Олександр Корнійчук зробив оголошення щодо необхідності поновлення проектно-кошторисної документації, бо вона є необхідною умовою фінансування об’єктів. Наступного року з Державного фонду регіонального розвитку можна буде отримати кошти. На завершення міський голова Олександр Шикер повідомив, що кошти від перевиконання бюджету міста, мабуть, будуть направлені на витрати, пов’язані із перерахунком по індексації заробітної плати. Їх планували використати на благоустрій, переведення однієї школи на альтернативний вид палива, якщо буде відповідний лист, але доведеться відмовитись від цих планів. На цьому 71 сесія Острозької міськради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН

№ 32 від 8 серпня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 232 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]