Вівторок

23.04.2019

09:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Прагне допомогти у складних ситуаціях

Щоденно працівники соціальної сфери стикаються із різноманітними нашими проблемами. Вони пов’язані майже з усіма сторонами життя людей. Сьогодні хочу розповісти про таку важливу сферу, як працевлаштування. Якраз нею в Острозі та районі займається Острозький міськрайонний центр зайнятості. Там працює чимало досвідчених фахівців, і про кожного з них можна було б чимало розповісти. Але поки що – розповімо про одну з них. 

Марія Подгородецька працює у відділі організації працевлаштування населення центру зайнятості уже сьомий рік. У грудні минулого року вона була призначена начальником відділу. Директор міськрайонного центру зайнятості Алла Василенко каже, що Марія Сергіївна – хороший організатор. Вона вміє націлити колектив на досягнення стабільних результатів у роботі, уважна до підлеглих, дорожить їх думками, цінує та приймає раціональні пропозиції, а тому, з її приходом, робота відділу пожвавилася і покращилась. Крім цього, Марія Подгородецька – голова профспілкової організації центру зайнятості. І тому турбот у неї вистачає.

До роботи в службі зайнятості Марія Сергіївна закінчила новоміську школу, а потім – Рівненський кооперативний технікум, Національний університет водного господарства та природокористування. Вона майже 10 років трудилася в центрі поштового зв’язку № 3 Рівненської дирекції «Укрпошта» на посадах інспектора з кадрів та інженера з організації та нормування праці. Жінка не з чужих слів знає про різні «підводні камені», з якими стикається людина, яка шукає роботу або прагне здобути нову професію. Сьогодні, працюючи в соціальній сфері, героїня моєї розповіді небайдужа до людських проблем, уважна, з почуттям обов’язку, професійно, добрим словом, щирою порадою прагне допомагати людям у їх складних життєвих ситуаціях.

Начальник відділу – це не просто керівник, який відвідує наради в директора і роздає завдання. Вона також працює нарівні з усіма. І, як найбільш досвідчена, веде найважчу ділянку – роботу з інвалідами, неповнолітніми, проблемними клієнтами. З останніми найважче. Адже нелегко давати відповіді на півдесятка заяв, які іноді надто прискіпливі клієнти можуть «настрочити» упродовж лише одного дня. Марія Сергіївна уміє погасити конфлікт, запобігти невдоволенню, упередити негативні емоції.

– Скільки не було начальників у цьому відділі, а саме Марія Подгородецька зуміла згуртувати і об’єднати дівчат, – каже Алла Василенко. – І сьогодні працівники відділу – як один кулачок, як п’ять братиків-пальчиків працюють злагоджено. Їх і насправді п’ятеро і вони розуміють один одного з півслова, сприймають критику, наполегливо трудяться на кінцевий результат.

До тих категорій населення, які регулярно користуються послугами служби зайнятості, сьогодні додалася ще одна – вимушено переміщені. Ця категорія особливо складна, оскільки потребує не лише матеріальної, але й моральної підтримки. І до кожного Марія Сергіївна знайде щире слово, пораду, або ж просто – дасть людині можливість виговоритися.

Відділ організації працевлаштування населення є одним із основних у центрі зайнятості. Там надають широкий спектр послуг – не лише реєструють безробітних, а й шукають роботу, призначають матеріальні виплати, скеровують на навчання, залучають до громадських та інших робіт тимчасового характеру. Всі процедури проводяться у відповідності до чинного законодавства, Єдиної технології надання соціальних послуг. Тому всі спеціалісти відділу мають чітко знати закони, якими керуються у роботі, свої функціональні обов’язки, досконало володіти технікою співбесіди, уміти працювати на комп’ютері та багато іншого. За таких умов особливі вимоги до керівника відділу. За професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення Марія Подгородецька нагороджена Почесними грамотами обласного центру зайнятості та міського голови.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

 

№45 від 1 листопада 2014 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 229 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]