Понеділок

20.05.2019

05:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Прагнемо, щоб школа стала успішною та унікальною

Необхідність формування позитивного іміджу загальноосвітнього навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах постає дуже гостро для кожної школи будь-якої форми власності. Це пов’язано з тим, що з кожним роком зростає конкуренція між загальноосвітніми навчальними закладами. Тому, ми всі разом: учителі, батьки, учні прагнемо, щоб наша школа стала успішною та унікальною. З цією метою ми чітко визначились з цінностям, які сповідуємо. 

У 2014 – 2015 навчальному році (НР) з міського бюджету виділено кошти на придбання комп’ютерної техніки в шкільну бібліотеку та для ведення діловодства в розмірі близько 6 тис. грн.; на поточний ремонт закладу виділено 2 тис. грн. Щиро дякую батькам, адже добродійна батьківська допомога забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних умов та проведення поточних ремонтних робіт в шкільних приміщеннях, придбання медикаментів. Упродовж минулого НР батьки передали школі: медикаментів – на 136 грн., двері – 900 грн., дезінфікуючих та миючих засобів – 400 грн., електролампочок, в тому числі енергозберігаючих денного освітлення – 318 грн., засоби для хімічного очищення води в тепловій системі – 345 грн., засобів для проведення поточного ремонту – 2548 грн., сантехніки – 950 грн., каструлі в шкільну їдальню – 400 грн., проплачено ремонт та інспектування газового димаря – 138 грн. та інспектування електронних ваг –190 грн. Також висловлюю велику подяку приватним підприємцям Сергію Леонідовичу Годжалу та Олександру Леонідовичу Федорчуку за матеріальну підтримку школи.

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2013 р. № 776 наша школа включена до списку базових навчальних закладів для проведення дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів на 2012 – 2019 роки». Впроваджує дослідно-експериментальну роботу з учнями 10 класу учитель В. В. Ягодка. Нашу школу нагороджено дипломом за участь у запровадженні європейських стандартів превентивної освіти. Проект фінансується Європейським Союзом і впроваджується Дитячим фондом «Здоров’я через освіту». Керує проектом в школі вчитель О. О. Войтко.

Педагогічні працівники школи впроваджують свій педагогічний досвід та діляться ним з колегами. Вони – активні учасники цьогорічного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. Так, С. П. Олійник за навчальний посібник для учнів 4 класу з основ християнської етики «Навчаємося мудрості» та А. О. Кібірєва за методичний посібник «Упровадження елементів християнської етики на уроках художньої культури» нагороджені дипломами І ступеня. В. В. Павельчук за дидактичний посібник для учнів «Цікава система координат» та Л. А. Перепелиця за дидактичну збірку «Сходинки до знань. 1 клас» відзначені Подяками Острозького відділу освіти.

 З метою організації супроводу допрофільного та профільного навчання учні школи вивчають курси за вибором та факультативи: «Шкільна риторика», «Логічні стежки до математики», «Живи за правилами», «Цікава психологія», «Захисти себе від ВІЛ», «Фінансова грамотність», «Готуємось до ЗНО», «Видатні постаті України середини ХVІ – ХVІІІ століть», «Права людини в Україні», «Конституційне право України», «Ділова українська мова».

Для підвищення духовного потенціалу підростаючого покоління проводиться просвітницька робота серед батьків та учнів щодо впровадження християнської етики. У 2014 – 2015 НР християнську етику факультативно вивчали учні 1 – 6 класів. На виконання рішення Ради школи від 30 квітня 2015 р. № 4 у 2015 – 2016 НР в 5 – 7 класах буде вивчатись друга іноземна мова – польська. Це питання упродовж останнього часу вивчалось соціально-психологічною службою шляхом анкетування батьків учнів 4 – 6 класів.

 Удосконалюється робота з обдарованими дітьми через участь дітей в олімпіадах, конкурсах, предметних тижнів, залучення до гуртків: вокального «Червона калина», спортивно-патріотичних «Зірниця» та «Нащадки козацької слави», хореографічного «Цікаві закаблуки». Також викладачі Острозької ДЮСШ проводили заняття з учнями школи в секціях волейболу та баскетболу. Результати роботи обліковуються в Малій книзі рекордів школи.

За підсумками ІV етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка серед учнів 5 – 11 класів ІІІ місце зайняла учениця 8 класу Марія Дубінчук. Грамотою Острозького міського голови міської ради за підготовку учениці до конкурсу нагороджено учителя (уч.) української мови та літератури З. М. Панасюк.

Відповідно до наказу відділу освіти виконкому Острозької міської ради від 3 листопада 2014 р. №169/в «Про підсумки проведення І етапу історико-краєзнавчої акції учнівської молоді «А ми тую славу збережемо» Ілону Лозіцьку (11 кл., вч. Т. В. Шикирява) визнано переможцем за роботу «Спогади очевидців Другої світової війни». У її роботі представлені спогади жительки Острога Ольги Руй.

Переможцями в обласному конкурсі «Я хочу жити в якісному світі» стали Діана Чеховська та Наталія Духніченко (8 кл.), Уляна Гурська та Михайло Мамчур (5 кл., уч. А. О. Кібірєва).

У міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т. Шевченка серед учнів 5 – 11 класів переможцями стали Валерія Корнійчук (6 кл.) та Марія Дубінчук (8 кл.). В цьому ж конкурсі ІІ місце зайняли: Владислав Матласевич (5 кл.), Інна Дубіцька (10 кл., уч. І. О. Вихованець та З. М. Панасюк).

У міському етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П Яцика переможцем став Владислав Матласевич (5 кл., уч. І. О. Вихованець). Друге місце зайняла Єлизавета Глибович (4 кл., уч. В. М. Ясінська). Марія Дубінчук (8 кл.) та Альона Мулевич (9 кл., уч. З. М. Панасюк) зайняли 3 місце.

За підсумками проведення І етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» у номінації «Із батьківської криниці» переможницею визнано ученицю Інну Дубіцьку (10 кл. уч. Т. В. Шикирява)

За результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін І місце зайняли: з української мови – Марія Дубінчук (8 кл. уч. З. М. Панасюк), з фізики – Діана Чеховська (8 кл., уч. А. О. Денисюк), з екології – Інна Дубіцька (10 кл., уч. Л. О. Тимчук), ІІ місце: з математики – Діана Чеховська (8 кл., уч. Н. С. Марунченко), з української мови – Юлія Стаськевич (9 кл. учитель З.М. Панасюк), з біології – Діана Чеховська (8 кл.) та Юлія Стаськевич (9 кл., в обох – уч. Л. О. Тимчук), з хімії – Діана Чеховська (8 кл.), Інна Дубіцька (10 кл., уч. Л. С.Карімов); ІІІ місце: з математики – Світлана Бандура та Валерія Корнійчук (6 кл., уч. Н. В. Шаповал), Інна Дубіцька (10 кл., уч. В. В. Павельчук), з української мови – Богдан Ковальчук (7 кл., уч. Н. В. Маліванчук), Інна Дубіцька (10 кл., уч. І. О. Вихованець), з фізики – Вікторія Бланкова (7 кл., уч. О. О. Войтко), Альона Мулевич (9 кл.), Інна Дубіцька (10 кл., , в обох – уч. А. О. Денисюк), з історії – Марія Дубінчук (8 кл., уч. С. В. Олійник), Юлія Стаськевич (9 кл., уч. Т. В. Шикирява), з біології – Юлія Стаськевич (9 кл., уч. Л. О. Тимчук), з хімії – Світлана Годжал (9 кл., уч. Л. С. Карімов), з англійської мови – Інна Дубіцька (10 кл., уч. О. Ф.Цибульський).

Перше та третє місця в міському етапі огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» у молодшій віковій категорії зайняли Єлизавета Глибович та Карина Штундер (4 кл., уч. В. М. Ясінська). В ІІ етапі олімпіади «Юне обдарування» серед учнів початкових класів І місце зайняли учні 4 класу Єлизавета Глибович (номінація «математика») та Ілона Дідич (українська мова), а ІІІ місце – Ілля Гандзелевський (Природознавство, в усіх – уч. В. М. Ясінська). У міському етапі конкурсу знавців польської мови ІІІ місце зайняв Роман Дубінчук (5 кл., уч. В. Кривонос).

Наказом управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 1 квітня 2015 р. шкільну екологічну агітбригаду «Життєдайні краплини» нагороджено дипломом за оригінальний підхід до активізації аудиторії в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (кер. С. Л. Равська).

Наша школа в освітньому просторі Рівненщини визначена громадсько-активною школою, в якій велика увага приділяється налагодженню партнерських стосунків між школою та всіма ресурсами, що існують у громаді.

 Щиро дякую батькам, учням, педагогам школи за участь у волонтерському русі та підтримку воїнів, що захищають незалежність нашої Батьківщини в зоні АТО. Пасхальні та різдвяні кошики, бронежилет, спальний мішок, шкарпетки, рукавички та інші теплі речі воїнам-випускникам школи, малюнки пораненим, які лікувались у Рівненському шпиталі, іграшки та патріотичні листи ровесникам у м. Щастя – наша невеличка лепта у мир та стабільність в європейській країні – Україна.

Сьогодні існує ряд проблем, які пов’язані з фінансуванням і які потребують вирішення. А саме: забезпечення школи сучасними засобами інтерактивного навчання: підручники, методичний та дидактичний матеріал на електронних носіях; створення умов для роботи з обдарованими дітьми, залучення учнів різними формами позакласної роботи – розширення сітки шкільних гуртків; збільшення фінансування на поточний ремонт школи та підготовки до осінньо-зимового періоду – перевірка опору заземлення, гідравлічне випробування трубопроводів та запірної арматури шкільної системи опалення; оформлення навчальних кабінетів згідно нормативних документів, поповнення навчально-програмового забезпечення в кабінети фізики, хімії, біології, географії, трудового навчання для виконання практичної частини навчальних програм; створення комп’ютерного класу для навчання інформатики учнів 2-4-х класів; реконструкція приміщення шкільної їдальні та заміна технологічного обладнання на енергозберігаюче; ремонт підлоги у спортивній залі; реконструкція спортивного майданчика.

Закликаємо до вирішення цих проблем усіх небайдужих, хто любить дітей, хто прагне розвивати освітні послуги в районі Нового міста. Внесок у зміцнення матеріально-технічної бази школи засвідчить вашу духовну культуру, інтелігентність, прагнення творити добро.

№ 30 від 25 липня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 341 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]