Субота

20.04.2019

08:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Правий сектор – громадський рух, що переріс у політичну партію

Стаття «Вже ми ніколи не будемо братами» викликала неабиякий резонанс. Було кілька дзвінків щодо поглядів, висловлених там. Одна з читачок, яка не назвалася, російською звинуватила автора у розпалюванні ворожнечі між братніми російським і українським народами. Чи росіяни нам «братній» народ, у серії публікацій дає відповідь професор Петро Кралюк. Були дзвінки і від протилежних за поглядом людей. У суперечці ми дійшли висновку, що найкраще на сторінках нашої газети розповісти читачам про нову політичну силу – Правий сектор. Хто вони і що хочуть, читайте далі.  

Правий сектор (ПС) являє собою конфедерацію націоналістичних організацій, до якої входять окремі структури та угрупування: «Патріот України», Соціал-Національна Асамблея, ВО «Тризуб»
ім. С. Бандери, УНА-УНСО, «Воля», «Карпатська Січ», футбольні «ультрас», а також автономи. До 6 березня цього року до Правого сектору входила також громадська ініціатива «Білий молот».

Вперше в подіях Євромайдану Правий сектор показав себе в ніч жорстокого і кривавого розгону мітингувальників – 30 листопада. Перебуваючи у меншості, представники ПС захищали студентів і намагалися зупинити «Беркут», хоч і безрезультатно.

ПС в Острозі виник під час революційних подій у другій половині лютого. Спочатку він сформувався з невеликої групи патріотично налаштованої молоді, яким була небайдужа доля України. Наші хлопці хотіли прийняти активну участь у визволенні Батьківщини від бандитського режиму Януковича. Приєднавшись до лав Правого сектора в Рівному, ми змогли внести свій вклад в революцію.

Відповідно, у переломний момент у 20-х числах лютого основні задачі в нашій області виконувались у Рівному, адже всі чудово розуміють, що перемога здобулась не тільки відданістю і безстрашністю синів України в Києві, але й підтримкою на місцях. Зламавши опір приспішників Януковича в обласних центрах, коли громада висловлювала недовіру місцевій владі, збираючи багатотисячні мітинги, Правий сектор зміг показати владі, що її вертикаль зруйнована.

Проте ми водночас продемонстрували, що являємось саме стабілізуючою силою. Стримуючи занадто радикально налаштовану громаду, саме Правий сектор не допустив пролиття крові в Рівному. Всі ми пам’ятаємо, що відчували, коли захисники режиму повертались на свої бази, і розуміємо, чим насправді могло все закінчитись.

Коли активісти Острозького Правого сектору допомогли в Рівному, нашою першочерговою задачею стало підтримання правопорядку на вулицях. Для цього ми пішли назустріч міліції та співпрацювали з ними, входячи у спільні патрулі, стоячи на блок-постах, забезпечуючи порядок та громадський спокій.

На сьогодні ми робимо все, щоб повернути ситуацію у мирне русло. Саме тому Правий сектор переформувався у політичну партію та існує на таких позиціях:
– ми за Україну – єдину, незалежну, неподільну та суверенну державу;
– ми за українців – єдиний, волелюбний, нескорений та великий народ. Адже нація може вважатись великою тільки тоді, коли її сини готові стояти на смерть – і ми це показали…

Прес-центр Острозького осередку Правого сектору

Просмотров: 302 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]