Субота

20.07.2019

18:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

1 2 3 ... 7 8 »

Допоможіть знайти людину 

№ 39 від 26 вересня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 271 | Коментарі (0)

До уваги жителів Острожчини! Острозьким МВ УМВС України в Рівненській області встановлюється місце знаходження Любові Павлівни Тарасюк, 1936 р.н., жительки с. Оженин, Острозького району, яка 30 липня 2015 року пішла з дому і на цей час її місце знаходження невідоме.
Л. П. Тарасюк страждає тимчасовою втратою пам’яті і може не пам’ятати, де проживає і звідки вона.

Прикмети: зріст –160 см, волосся чорного кольору, худорлявої тілобудови, була одягнена в сірий костюм, на голові хустка білого кольору, ходить, спираючись на палицю.

Усіх, хто бачив Л. П. Тарасюк, чи може допомогти встановити її місце знаходження, просимо повідомити в Острозький МВ УМВС за номерами телефону 098-242-19-33 або 102.

 

Допоможіть розшукати безвісті зниклого!!!

СКР Острозького МВ УМВС України в Рівненській області розшукується безвісти зниклий гр-н Сергій Олегович Волоха, 6 березня 1991 р.н., уродж. та житель м. Нетішин Хмельницької області, вул. Миру, 14/74, який 8 лютого 2007 року пішов з дому своєї бабусі, що проживає в с. Оженин Острозького р-ну Рівненської області в невідомому напрямку та не повернувся.

Прикмети розшукуваного: на зріст 175-180 см, середньої тілобудови, волосся світле, пряме, очі сірі, рот середній, ніс прямий. Був одягнений у чорну спортивну куртку, чорні спортивні штани, червону в’язану шапку, сріблясті кросівки фірми «Найк».

Усіх, хто бачив С.О. Волоху, чи може допомогти встановити його місце знаходження, просимо повідомити в Острозький МВ УМВС за номерами телефону 098-242-19-33 або 102.

Просимо обмежити продаж алкогольних напоїв 

№ 39 від 26 вересня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 325 | Коментарі (0)

Виконком Острозької міської ради отримав та опрацював звернення обласної ради щодо ситуації, що склалася на території Рівненщини у зв’язку зі зловживанням алкогольними напоями військовослуж­бовцями.

За інформацією начальника Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку, серед складу, який призваний за мобілізацією та перебуває на 233 ЗВП (с. Нова Любомирка), мали місце смертельні випадки, більшість з яких внаслідок вживання спиртних напоїв. Зокрема, у зв’язку із алкогольними отруєннями з початку 2015 року по цей час померли 7 військовослужбовців.

Також вживання спиртних напоїв призводить до порушення військової дисципліни. Так, 14 серпня 2015 року, після вжиття спиртних напоїв двома військовослужбовцями, призваними за мобілізацією, на громадському пляжі в смт. Оржів під час відпочинку здійснено стрільбу з автоматичної зброї.

Висловивши свою позицію, обласна рада прийняла рішення «Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо питання мобілізації військовозобов’язаних», та запропонувала розглянути можливість припинення проходження служби або направлення на альтернативну службу військовозобов’язаних, у яких під час служби виявлено алкогольну залежність.

З метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення, підвищення якості несення військової служби, головою облдержадміністрації було видано розпорядження № 487 від 1 вересня 2015 р. «Про організаційні заходи щодо обмеження продажу алкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування».

Враховуючи важливість порушеного питання, виконком Острозької міської ради звертається до суб’єктів господарювання, громадян міста з проханням щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв, у тому числі слабоалкогольних напоїв та пива (крім безал ... Читати дальше
Пригоди, злочини… 

№ 36 від 5 вересня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 238 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 79 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 9 кримінальних проваджень. Зокрема:

 •  29 серпня з центра лінії «102» надійшло повідомлення 26-річного острожанина Петра про те, що на вулиці міста його знайомий наніс тілесні ушкодження для його кума;
   
 •  28 серпня до міліції надійшла письмова заява 53-річного Степана, жителя с. Вельбівно, про те, що в Острозі 41-річний житель с. Білашів, викрав у нього мобільний телефон та грошові кошти в сумі 400 гривень;
   
 • 29 серпня з центра лінії «102» надійшло повідомлення жителя Нетішина про те, що поблизу с. Прогрес Острозького району сталась ДТП за участі автомобіля марки «Мерседес Віто» та автомобіля марки «Сітроен Джемпер». Внаслідок ДТП транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень, ніхто з учасників ДТП тілесних ушкоджень не отримав;
   
 • 28 серпня до міліції надійшла письмова заява 39-річного Василя, жителя с. Білашів, про те, що з приміщення його хліва місцевий житель шляхом вільного доступу здійснив крадіжку оприскувача.

 

 

Оновлено електронні сервіси для платників податків в системі електронного адміністрування ПДВ 

№ 33 від 15 серпня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 275 | Коментарі (0)

Державною фіскальною службою України з 1 серпня 2015 р. запроваджено оновлені сервіси  щодо отримання інформації з системи електронного адміністрування ПДВ, зокрема:

J/F1301205 – «Запит щодо отримання реквізитів рахунку та відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних»;

J/F1401205 – «Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ»;

J/F1301302 – «Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (Сум накл.), за рахунок суми залишку від'ємного значення попередніх (звітних) податкових періодів»;

J/F1401302 – «Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних»;

J/F1301902 – «Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ»;

J/F1401902 – «Витяг в розрізі операцій з системи електронного адміністрування ПДВ».

Зазначені сервіси оновлено на виконання вимог Закону України від 16 липня 2015 р. № 643 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення  aдміністрування податку на додану вартість».

Острозьке відділення Здолбунівської  ОДПІ

Безоплатна правова допомога, щоб захистити права громадян 

№ 31 від 1 серпня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 266 | Коментарі (0)

З 1 липня сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили двері для людей у всіх регіонах України.  ... Читати дальше
Для зміцнення законності та правопорядку 

№ 31 від 1 серпня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 297 | Коментарі (0)

Інформація про стан законності та правопорядку на території Острозького району та міста Острога у І півріччі 2015 року та вжиті заходи прокурорського реагування з метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави. 

Острозька міжрайонна прокуратура за І півріччя 2015 року здійснювала свої повноваження виключно в межах та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України.

Роботу міжрайонної прокуратури спрямовано на досягнення реальних результатів прокурорської діяльності, зміцнення законності та правопорядку.

Упродовж І півріччя 2015 року Острозькою міжрайонною прокуратурою здійснено ряд координаційних та наглядово-практичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності захисту прав і свобод громадян від злочинних посягань та зміцнення законності на піднаглядній території.

Протягом 2015 року правоохоронні органи району та міста у взаємодії з райдержадміністрацією, районною, міською та сільськими радами і їх громадськими формуваннями проводили відповідну роботу по профілактиці злочинних проявів у населених пунктах району та місті Острог.

З метою координації дій правоохоронних органів 6 лютого проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Острозького району та м. Острога, на якій розглядались питання стану протидії злочинності та корупції. Також Острозькою міжрайонною прокуратурою створено дві міжвідомчі групи, серед яких – 25 березня створено міжвідомчу групу з питань протидії злочинності та корупції, 22 червня створено міжвідомчу групу з питань виявлення фактів корупції та вчинення кримінальних правопорушень під час використання бюджетних коштів, виділених на будівництво, ремонт та утримання доріг, використання земель транспорту, якісне їх документування та своєчасне розкриття на території Острозького району та міста Острог.

Практична реалізація організаційних заходів, правильна координація діяльності правоохоронних органів у боротьб ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 30 від 25 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 246 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 63 заяви та повідомлення, за результатами розгляду яких було розпочато 8 кримінальних проваджень. Зокрема:  ... Читати дальше
Міліціонер з Острога отримав відзнаку за участь в АТО 

№ 30 від 25 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 300 | Коментарі (0)

Нещодавно старший слідчий слідчого відділення Острозького міського відділу міліції Дмитро Баранчук отримав відзнаку Міністерства внутрішніх справ України за участь у антитерористичній операції на сході країни.  ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 29 від 18 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 217 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 96 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 12 кримінальних проваджень. Зокрема:  ... Читати дальше
«Мак-2015» приносить перші результати 

№ 28 від 11 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 258 | Коментарі (0)

Під час проведення оперативно-профілактичної операції «Мак-2015» працівники Острозького МВ УМВС виявили незаконний посів снотворних рослин маку на земельній ділянці 44-річної мешканки одного з сіл Острозького району. Сама ж ґаздиня стверджує, що посіяла мак у кількості понад чотири сотні рослин для випікання здоби.  ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 28 від 11 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 261 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 69 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 12 кримінальних проваджень. Зокрема:  ... Читати дальше
Буде створено Єдиний реєстр військовозобов’язаних, які ухиляються від мобілізації... 

№ 28 від 11 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 281 | Коментарі (0)

Буде створено Єдиний реєстр військовозобов’язаних, які ухиляються від мобілізації, та керівників підприємств, які перешкоджають своїми діями проведенню заходів мобілізації

Шановні мешканці Острожчини! У відповідності до Указу Президента України зараз в державі проводиться 6 черга мобілізації на військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України.  ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 27 від 4 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 248 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 69 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 2 кримінальних провадження. Зокрема:  ... Читати дальше
Змінено законодавство щодо звернень громадян 

№ 27 від 4 липня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 201 | Коментарі (0)

Упродовж І півріччя 2015 року до Острозької міжрайонної прокуратури надійшло 58 звернень, з яких вирішено – 29, в тому числі задоволено два. За належністю до інших органів для вирішення скеровано 26 звернень.  ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 26 від 27 червня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 223 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшла 77 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 9 кримінальних проваджень. Зокрема:

 • 15 червня зі служби «102» надійшло повідомлення 50-річного Володимира, жителя Острога, про те, що невідома особа  з горища господарської будівлі  скоїла крадіжку телефонного кабелю та електродрелі;
 • 16 червня до міліції надійшла письмова заява 31-річного Сергія, жителя с. Соснівка, про те, що на одній із вулиць Острога, невідомі особи, шляхом вільного доступу, викрали алюмінієвий дріт та траверс для закріплення дроту електропостачання;
 •  правоохоронці встановили, що крадіжку мобільного телефону, який належить жителю с. Болотківці, скоїла 20-річна Катерина, жителька сусідської області. 

 

На Острожчині розпочалася
оперативно-профілактична операція «Мак-2015»

З червня цього року в Україні розпочалися вже традиційні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак-2015» – комплекс дій, спрямований на виявлення та знищення нелегальних посівів маку й конопель та перекриття каналів надходження наркотичних речовин. Співробітники Острозького МВ УМВС України в Рівненській області нагадують громадянам про те, що в Україні заборонено висівати та вирощувати мак чи коноплю, за що передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Згідно з частиною 2 статті 106-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невжиття землекористувачами або землевласниками на закріплених за ними земельними ділянками заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снотворного маку передбачено накладення штрафу на фізичну особу від 153 до 306 гривень, а на посадовця — від 306 до 765 гривень. У разі незаконного вирощування до ста рослин снодійного маку, особа ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 24 від 13 червня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 253 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 59 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 11 кримінальних проваджень. Зокрема:  ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 22 від 30 травня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 263 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшла 70 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 12 кримінальних проваджень. Зокрема:  ... Читати дальше
Пробація – свобода від ув’язнення, безпечніше суспільство! 

№ 20 від 16 травня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 318 | Коментарі (0)

На сесії Верховної Ради України 5 лютого 2015 року було прийнято Закон України «Про пробацію». Він набрав чинності 27 лютого. Його прийняття є свідченням гуманізації кримінально-виконавчої політики держави та формування в Україні системи виконання покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та адміністративних стягнень, яка сприя­тиме забезпеченню захисту інтересів особи, суспільства і держави.  ... Читати дальше
Пригоди, злочини... 

№ 18 від 30 квітня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 244 | Коментарі (0)

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 73 заяви та повідомлення, за результатами розгляду яких було розпочато 6 кримінальних проваджень. Зокрема:

 • 22 квітня до міліції надійшла заява 60-річної острожанки Катерини про те, що на базарі її племінниця вчинила з нею сварку;
   
 • 23 квітня зі служби «102» надійшло повідомлення 55-річної Світлани, жительки Острога, про те, що в її нежилому будинку та підсобному приміщенні в с. Бадівка невідомі особи пошкодили вікна та двері. Обставини встановлюються;
   
 • 24 квітня з центру лінії «102» надійшло повідомлення 30-річної острожанки Олени про те, що за місцем спільного проживання її чоловік вчинив п’яний дебош.

 

Намагався поцупити скриньку для пожертв 

№ 18 від 30 квітня 2015 р.  Рубрика: Правоохоронні органи, право і кримінал | Переглядів: 278 | Коментарі (0)

Скринька була розміщена на прилавку в одній із аптек Острога. Саме цим і скористався 30-річний острожанин. Зайшовши у аптеку, чоловік схопив скриньку, засунув під футболку та кинувся навтьоки.  ... Читати дальше