П'ятниця

19.04.2019

17:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Презентація першої поетичної збірки «Стосонце» Мідної

Українська поетеса, art-менеджер, PR-спеціаліст у сфері концертного промоушину та промоартистів  Мідна (псевдонім автора, який вона просить застосовувати щодо себе) презентувала першу власну збірку віршів «Стосонце». Захід відбувся 12 листопада в НаУ «Острозька академія». 

До збірки увійшла різна поезія: як медитативна лірика, так і серйозні, хвилюючі твори. Молода письменниця прочитала декілька віршів, переважно про природу, але був також і про кохання. Окрім того, Мідна привезла музичні відео-кліпи, написані на слова її творів. Серед них, українська група «ВоЦап», переклади віршів поклали на музику електронний дует із Вільнюса «Beissoul and Einius» та литовський інді-рок-гурт Biplan.

Письменниця розповіла про досвід виступу на «Meridian Czernowitz-2012». Мідна не встигла вчасно подати документи, щоб брати участь, тому мусила написати президенту фестивалю. «Візьміть мене – і не пошкодуєте», – написала поетеса. Вона таки виступила, а через два роки у видавництві Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz» вийшла перша збірка поезій Мідної «Стосонце».

На запитання, що надихнуло писати саме у такому язичницькому напрямі, описуючи природу та її явища, вона відповіла: «Я вважаю, що жінка може бути наповненою духовно лише у спілкуванні з природою. Мене надихає вода, повний місяць». Мідна вже давно займається йогою, є вегетаріанкою, захоплюється автентичною українською музикою та має багато інших захоплень.

Студентка Леся Цімар після презентації книги зазначила: «Загальне враження від зустрічі – позитивне. Мені сподобалось, що поетеса не лише читала вірші, а й вмикала кліпи та розповідала про себе. Але мені важко сприймати вірші без рими, які зачитала Мідна». «Сьогоднішня зустріч мене приємно вразила. Я відчуваю, що Мідна любить те, чим вона займається. Її почуття, пов’язані з досвідом, створюють гармонійний дует, який синхронно працює з її внутрішніми бажаннями!», – сказала Юлія Михалецька.

Після закінчення зустрічі всі бажаючі мали змогу придбати збірку та отримати автограф Мідної.

Яна БИСТРИЦЬКА

 

№ 48 від 22 листопада 2014 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 204 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]