П'ятниця

19.04.2019

17:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

При потеплінні буде і відключення
У вівторок, 14 лютого, відбулося чергове засідання комісії виконкому Острозької міської ради по розрахунках за енергоносії під головуванням заступника міського голови Володимира Мацуна.

На комісію були запрошені суб’єкти підприємництва, які мають борги за теплопостачання, природний газ, однак на засіданні вони не з’явилися. Члени комісії розглянули ситуації по кожному боржнику. Так, станом на 14. 02. 2012 р. за теплопостачання ТОВ «Вежа» заборгувало 17 тис. грн., загалом КП «Теплоенергія» не сплачено 3268,48 тис. грн. за надані послуги; за природний газ заборгували ТОВ «Явір» – 6 тис. грн, більярдний зал «Трек» – 1721,8 грн., аптека «Арніка» – 2235 грн., «Оранта» –1,5 тис. грн.

Голова комісії наголосив керівникам житлово-комунальних підприємств на необхідності індивідуальної роботи з кожним боржником – спілкуванні у вихідні, роз’ясненнях необхідності оплати спожитих послуг, реструктуризації боргів.

– Якщо ця робота не дає результатів, необхідно звертатись до суду. Або заплачено, або відключено, – акцентував головуючий. – Адже послуги надаються, тож платити треба. Можна зрозуміти пенсіонера, який фінансово неспроможний платити, а не підприємця, який отримує прибуток і не платить. Якщо ринок (ТОВ «Явір») працює і нарощує борги, потрібно відключати його від газопостачання, «Оранті» варто вказати на своєчасність розрахунків. Адже стан розрахунків за спожиті енергоносії контролюється станом на перше число кожного місяця. Тому варто виставляти рахунки передоплати, як це робить РЕМ, або виставляти їх двічі на місяць протягом опалювального сезону, щоб кошти надходили регулярно.

Також на засіданні піднімались питання розрахунків населення за послуги водовідведення і водопостачання, утримання будинків і прибудинкових територій. Що стосується вартості квартирної плати, то жителям будинків Острога необхідно обговорювати питання щодо створення ОСББ, яке в значній мірі зменшить цю вартість.

– Хочеться підкреслити, що підняття тарифів – не примха міської влади, і при зміні вартості енергоносіїв і збільшенні мінімальної зарплати можливий черговий перегляд тарифів, – резюмував Володимир Мацун.   

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 272 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]