Середа

24.04.2019

19:08

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Прибирали територію і саджали дерева

З приходом весни ми щодня помічаємо, як наше місто набуває ошатності – дерева та бордюри побілені, квітники впорядковані, парки та сквери прибрані… Гарне упорядковане місто завжди милує око як самих острожан, так і гостей Острога. На жаль, найчастіше можна помилуватися упорядкованістю тільки центральних вулиць, за якими закріплені працівники підприємств та установ, які за рахунок свого робочого часу наводять порядок на цих територіях. 

Як і у попередні роки, сотні мешканців міста, школярі, працівники підприємств та комунальних служб, релігійні громади виходять на прибирання територій. Звичайно, комунальники виконують більшу частину роботи, але без активної участі населення у цей весняний час їм дуже непросто.

Приємно, що до загальної справи долучаються різні верстви населення нашого літописного міста. Так, минулого тижня студенти-волонтери Слов’янського університету штату Вашингтон спільно з прихожанами Церкви Християн Повного Євангелія та Церкви Ісуса Христа впорядкували територію навколо водойми по провулку Садовому та висадили на березі саджанці дерев.

До Дня довкілля 2015 працівниками міськвиконкому та прихожанами Церкви Євангельських Християн Баптистів був проведений захід з прибирання ділянки лісу по вул. Вишенського (на фото) та території навколо пам’ятника на місці розстрілу єврейського населення німецько-фашистськими окупантами (урочище Красностав – район Нового міста).

В рамках акції «Зелений паросток майбутнього» 24 квітня були висаджені саджанці вічнозелених хвойних дерев. Робота виконувалась силами чоловічого колективу міської ради, працівниками міського управління соціаль­ного захисту населення та міської спортивної школи. Для проведення цього заходу саджанці безкоштовно були надані небайдужим до долі міста приватним підприємцем Михайлом Сергійовичем Конощуком.

Молоді деревця розташувались на території парку ім. Т. Шевченка, скверу по вулиці Князів Острозьких та зеленого масиву на площі Декабристів. Сподіваємось, що ялинки та туї виростуть та радуватимуть око наступних поколінь острожан, а не загинуть від рук «варварів», як це бувало в попередні роки.

Марія ЖУРИК,
начальник міської інспекції з благоустрою

№ 18 від 30 квітня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 232 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]