Вівторок

23.04.2019

08:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Прибирали територію Татарської вежі

Зважаючи на той факт, що економіка нашої країни знаходиться у стані кризи, в результаті чого бюджет міста не в змозі повноцінно забезпечити чистоту населеного пункту, члени Острозької міської організації Радикальної партії Олега Ляшка проявили волонтерську ініціативу і організували прибирання однієї з культурних пам’яток міста – Татарської вежі. Вона була збудована ще у другій половині XV – початку XVI століття. 

Приємним був факт, що представники Острозької міської ради не залишились байдужими до нашої ініціативи та запропонували нам допомогу у вигляді транспорту для вивезення сміття.

Татарська вежа не безпідставно стала об’єктом для прибирання, оскільки територія, на якій вона знаходиться, перебувала у занедбаному стані.

На жаль, нас вже зовсім не дивують викинуті пляшки з-під пива та сміття на узбіччях. Але те, що ми побачили, прибираючи у Вежі, нас, чесно кажучи, шокувало. Безліч використаних шприців, різноманітних ампул, як свіжих, так і зовсім старих змусили нас хвилюватися. Проблема, з якою ми зіткнулись, полягає не у смітті чи у невикошеній траві, а у тому, що ми втрачаємо нашу молодь, котра губить себе свідомо!..

Також хочеться звернутися до жителів міста з проханням частіше звертати увагу на нашу історію, хоча б тому, що вона у нас багатовікова, оповита легендами, унікальна і могутня. На нашу думку, було б чудово, якщо жителі міста вийдуть на декілька годин і приберуть наші прекрасні, але не завжди доглянуті пам’ятки культури, зокрема, єврейську синагогу та ін. І це стосується не лише міста, а й наших сіл, в яких теж багата історія.

Ми починаємо робити те мінімальне, що можемо на цей час для нашого міста по збереженню архітектурно-культурних пам’яток. Пам’ятайте, що культура починається з себе!

Віктор НЕПОМНЯЩИЙ,
голова Острозької міської організації Радикальної партії Олега Ляшка

№ 31 від 1 серпня 2015 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 223 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]