Четвер

25.04.2019

01:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Приємна дата в Острозькому відділенні Здолбунівської ОДПІ
Нещодавно в Острозькому відділенні Здолбунівської ОДПІ відбувся семінар, куди були запрошені бухгалтери установ та організацій. Його відкрила начальник Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ Р. С. Мичка, яка в своєму виступі повідомила бухгалтерам про створення в м.Рівне Центру сертифікації ключів. Він надає послуги електронноцифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів. Обговорено антикорупційний проект під егідою Голови ДПС України «Пульс Податкової» – який спрямований на зростання довіри до працівників служби. Слід також відмітити, що при Острозькому відділенні ЗОДПІ працює Центр обслуговування платників. З 1. 07. 2012 року набрав чинності новий Закон від 24. 05. 2012 року № 4834-VІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм», який доведений до даної категорії платників.

Користуючись нагодою в переддень професійного свята – Дня бухгалтера, Р.С. Мичка привітала з професійним святом бухгалтерів та вручила грамоти за сумлінну працю гол. бухгалтеру СФГ «Розвазьке» – Бабак О. В.; гол. бухгалтеру «Арт-Сервіс» – Лапій Н. В.; гол. бухгалтеру МПП «Хвилинка» – Ковш А. М.; гол.бухгалтеру ОКП «Водоканал» – Самець О. Д.; гол. бухгалтеру КСП «Коопторг» – Трофимчук Н. М.

Професія бухгалтера дає кожному з нас усвідомлення особистої участі в процесах реформування податкової системи та запровадження міжнародних стандартів фінансової звітності. Я впевнена: хто працює бухгалтером, обрав не професію, а покликання. Покликання на все життя. Знаю, що ви гідні найвищого визнання та подяки, адже ваші здобутки перед суспільством неоціненні, оскільки за ними – щоденна копітка праця.

Руслана МИЧКА, начальник Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ
Просмотров: 928 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]