П'ятниця

19.04.2019

17:18

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Пригоди, злочини...

Упродовж минулого тижня до Острозького МВ УМВС України в Рівненській області надійшло 85 заяв та повідомлень, за результатами розгляду яких було розпочато 15 кримінальних проваджень. Зокрема:

  • 23 березня зі служби «102» надійшло повідомлення 51-річної острожанки Катерини про те, що за місцем проживання її чоловік вчинив дебош;
  • 26 березня до міліції надійшла письмова заява 35-річної Галини, жительки Славути, про те, що її колишній чоловік, мешканець Острога, не виплачує аліменти на утримання їхнього спільного неповнолітнього сина;
  • 26 березня з центру «102» надійшло повідомлення 25-річного Григорія, жителя Острога, про те, що невідома особа шляхом розбиття скла дверей, викрала з його автомобіля, який був припаркований на подвір’ї його господарства, акумуляторну батарею та автомагнітолу;
  • 27 березня до міліції надійшла письмова заява 29-річної острожанки Олени про те, що з подвір’я будинку невідомий викрав її велосипед.

 

Місячник добровільної здачі зброї

Аби запобігти неконтрольованому розповсюдженню зброї та профілактики злочинів з їх використання на території Острозького району, протягом квітня поточного року проходить місячник добровільної здачі вогнепальної і холодної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

У цей період громадяни можуть звернутись в органи внутрішніх справ або безпосередньо до інспектора дозвільної системи Острозького МВ УМВС Андрія Кравченка (моб. тел. 096-385-54-12) – і добровільно здати зброю, боєприпаси до неї, вибухові матеріали та спеціальні засоби. При цьому, треба відмітити, що громадяни, які добровільно здають зазначені предмети і матеріали, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Добровільно здана, технічно справна мисливська зброя, спеціальні засоби самооборони, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії після перевірки, чи не перебувають вони в розшуку, можуть бути зареєстровані на громадян у встановленому законом порядку.

Хотілося б звернути увагу громадян – близьких родичів померлих власників мисливської зброї та спецзасобів самооборони, що згідно «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів», затвердженої наказом МВС України від 21 серпня 1998 р. № 622, зброя та спецзасоби померлих власників у п’ятиденний строк повинні також добровільно здаватись їх родичами в органи внутрішніх справ, де вони зберігаються до вирішення питання про спадщину. Зберігання ж зброї і спецзасобів без дозволу органів внутрішніх справ тягне за собою притягнення громадян до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів та конфіскації зброї.

Тож працівники міліції вкотре звертаються до всіх мешканців міста та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них, адже за порушення порядку їх придбання, зберігання, носіння, виготовлення чи збуту правопорушники нестимуть кримінальну відповідальність. Згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України за такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Натомість, громадяни, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси або вибухові матеріали, звільняються від відповідальності.

Дякуємо за взаєморозуміння та співпрацю.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області

 

№ 14 від 4 квітня 2015 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 230 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]