Четвер

25.04.2019

01:28

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Прийняли міський бюджет

На позачерговій 64-й сесії Острозької міської ради, яка відбулась у середу, 21 січня, було прийнято міський бюджет на 2015 рік. Депутати в процесі обговорення шукали джерела фінансування багатьох важливих програм, зокрема, спорту. 

Після традиційного повідомлення про наявність кворуму – прибуло 19 депутатів, запрошених та присутніх, – головуючий на сесії міський голова Олександр Шикер привітав присутніх у залі з новорічно-різдвяними святами та побажав усіляких гараздів. Також Олександр Федорович вручив подарунок та під оплески колег привітав депутата міськради Сергія Рибачка з народженням доньки. Він також подякував Сергієві Леонідовичу за сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету на ремонт приміщення ДНЗ № 1 «Ромашка» та дороги по вул. Вишенського під час роботи на посаді голови Рівненської облдержадміністрації.

При розгляді першого питання жодних дискусій не виникало – депутати одноголосно погодились із запропонованим проектом рішення. При розгляді основного питання Про міський бюджет на 2015 рік виступила начальник міського фінансового управління Тетяна Мацун. Вона говорила про особливості формування цьогорічного бюджету, а також про основні показники доходів та видатків по загальному та спеціальному фондах, про розподіл видатків по отримувачах коштів, про прогнозовані суми фінансування міських програм та ін.

Під час обговорення міського бюджету виступали, задавали питання, вносили пропозиції депутати Ігор Кузьменко, Роман Гресько, Сергій Іщук, Борис Гловацький, Григорій Аршинов, Юрій Олексійчук, Сергій Рибачок, Лариса Бащук, Володимир Мацун. Вони цікавилися сумами, які пропонується виділити на реалізацію різних програм, зокрема, «Двері», про заплановані доходи від плати за землю, про фінансування окремих одержувачів коштів з міського бюджету, про отримання плати за землю з окремих власників малих архітектурних форм, про фінансування соціально-економічного розвитку 30-кілометрової зони ХАЕС. Депутати також пропонували збільшити фінансування програми розвитку фізичної культури і спорту в Острозі та програми «Футбол», збільшивши доходи від плати за землю та продажу підакцизних товарів, та вносити зміни до міського бюджету у майбутньому при наявності необхідних коштів. У підсумку, депутати зі змінами переважною більшістю голосів схвалили міський бюджет на 2015 рік. «За» проголосувало 18 депутатів, один – утримався (Ігор Кузьменко). Також було надано протокольне доручення перевірити сплату земельного податку власниками малих архітектурних форм в нашому місті, щоб краще наповнити міський бюджет. На цьому позачергова сесія міськради завершила свою роботу.

Іван ГЛУШМАН

№ 4 від 24 січня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 208 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]