Неділя

21.04.2019

21:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Привітали заслуженого ювіляра
Приємна подія зібрала у середу, 16 січня, в залі засідань міської ради її працівників, освітян, шанувальників боксу. А «винуватцем» цієї події став ювіляр Віталій Мартиненко.  

Міський голова Олександр Шикер розпочав нагородження теплими вітальними словами відомому і заслуженому острожанину, якому виповнилось 75 років. Олександр Федорович підкреслив, що Віталія Олександровича знають і в області, і в Україні за вагомі результати спортивної роботи, успіхи його учнів, професіоналізм, небайдужість. Директор Острозької ДЮСШ Микола Плісецький зачитав вітальну адресу ювіляру, вручив йому квіти.

Про життєвий шлях і етапи біографії Віталія Мартиненка присутнім нагадала заступник міського голови Ольга Логвін.

– Він і досі зберігає свій перший кубок, який виборов у 1955 році, згадує актрису Людмилу Гурченко, з якою зростав в одному дворі, – розповіла Ольга Андріївна. – В Острозі Віталій Мартиненко працював тренером з футболу з 1961 року, очолював Рівненську обласну ДЮСШ. Сьогодні, будучи на заслуженому відпочинку, він працює тренером Острозької ДЮСШ і продовжує радувати нас успіхами юних боксерів на високих рівнях.

Вручаючи подарунок Віталію Мартиненку, міський голова згадав, що і сам в молоді роки займаючись боксом, мав нагоду отримати уроки ветерана. Тож сьогодні з приємністю констатує, що тренер не старіє. Олександр Федорович зачитав вітальну адресу, у якій ветерану побажали невичерпної енергії, спортивного натхнення, Божої милості в повсякденному житті і вручив подарунок зі словами подяки.

Сам ювіляр був вражений тим, що вперше в такій обстановці вітають спортивного працівника.

– За роки роботи я переконався, що результат у праці буде лише при командній роботі, – сказав Віталій Олександрович. – Лише тоді, коли буде взаєморозуміння, дружба між тренерами, владою.

Привітала ветерана і начальник відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмила Кухарук.

– На кожній вчительській конференції звучать слова щирої вдячності Віталію Олександровичу, – підкреслила вона. – Адже саме він забирає дітей з вулиці, виховує їх цілеспрямованими, успішними і здоровими. За це вам, шановний ювіляре, наше щире вчительське спасибі.

Олена ТОЛОЧИК
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 375 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]