Неділя

21.04.2019

21:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Призначено нового заступника міського голови

Призначено нового заступника міського голови

У п’ятницю, 27 березня, відбулася чергова, шістдесят сьома сесія Острозької міської ради. Поряд з питаннями щодо земельних ділянок, а також бюджетної політики, оподаткування, було прийнято рішення щодо призначення нового заступника та призначення першого заступника міського голови. 

Після традиційного повідомлення головуючого – міського голови Олександра Шикера про кворум (були присутні 20 депутатів), запрошених, привітань тим депутатам, які святкували свої Дні народження в міжсесійний період (Любов Тимчук, Григорій Аршинов, Алла Параниця), виконання Державного Гімну, утворення лічильної комісії з 3-х депутатів – розглядалось перше питання порядку денного. Воно, як завжди, стосувалося плану роботи сесії. Заступник міського голови Ольга Логвін запропонувала розглянути питання Про внесення доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року № 732 Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Секретар міськради Микола Добровольський запропонував розглянути заяву комісії по наданню матеріальної допомоги щодо виділення коштів на лікування освітянину, який нещодавно переніс операцію на серці. З доданими питаннями та тими, які були опубліковані в № 11 від 14 березня, порядок денний був одноголосно затверджений.

Після представлення питань тими, хто їх готував, виступами голів профільних комісій, запитань, відповідей, дискусій, доповнень, більшістю голосів були прийняті рішення з усіх питань порядку денного. Зокрема, при розгляді земельних питань, у частині надання земельної ділянки одному з депутатів, який до того ж, не був присутній на сесії, депутат Наталія Ковальчук запропонувала виключити один із пунктів. Її пропозицію сесія не підтримала. При голосуванні за проект рішення в цілому три міських народних обранці (позафракційні) утримались.

Звісно, найбільш інтригуючим було питання Про затвердження заступників міського голови та припинення повноважень діючого заступника. Доповідав по ньому міський голова Олександр Шикер. Він інформував, що його перший заступник Віталій Ундір призначений Президентом України головою Острозької райдержадміністрації. У зв’язку з цим, необхідно припинити його повноваження. Також Олександр Федорович запропонував затвердити на посаді першого заступника міського голови Ольгу Логвін, а заступником – депутата Івана Ткачука (на фото перший ліворуч). Після короткого обговорення рішення було прийнято всіма присутніми депутатами, лише в голосуванні не брав участь сам кандидат.

У заключній частині роботи сесії – Різному, секретар міської ради Микола Добровольський інформував присутніх про хід розгляду критичних зауважень депутатів на попередніх сесіях щодо фінансування ДЮСШ, роботи КП «Теплоенергія» та впорядкування території по вул. Древлянській. Депутат Володимир Степанюк повідомив, що один із мешканців міста згідний безкоштовно надавати послуги з дрібного ремонту електромережі, сантехніки соціальнонезахищеним мешканцям міста (див. оголошення в нашій газеті). Тому він пропонував своїм колегам повідомляти таким людям про можливість отримати безкоштовно послуги. Лариса Бащук повідомила про звернення мешканців мікрорайону, де вона живе, про те, що людей, особливо мам з колясками, не пускають на міський стадіон, бо він закритий. Також не пускають через браму Острозької академії мешканців міста, які ходили тудою в центр, в зворотному напрямку. На це міський голова повідомив, що це пов’язано з тим, що прийнято рішення про обмеження доступу сторонніх осіб до навчальних закладів у зв’язку із загрозою терористичних актів у людних місцях. Доповнила слова голови депутат, викладач університету Лариса Мініч, яка зазначила, що в переважній більшості ВНЗ вже давно існує пропускна система. Туди обмежений доступ стороннім особам. Під час короткої дискусії виступали також депутати Володимир Степанюк та Григорій Аршинов, які говорили, що під час передачі стадіону НаУОА йшлося про право мешканцям міста відвідувати його і займатися там фізичними вправами. У підсумку було вирішено підготувати листа на адресу ректора академії щодо вирішення проблеми.

Після завершення роботи начальник міської інспекції з благоустрою Марія Журик закликала депутатів та всіх присутніх взяти участь в міській толоці, яку планувалося провести у п’ятницю, 3-го квітня, після обіду, в парку «Острозький», який ще відомий як старе єврейське кладовище.

Іван ГЛУШМАН

 

Прийнято рішення про розподіл обов'язків

У четвер, 2 квітня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. До його порядку денного було включено три питання. Саме їх оголосила в. о. міського голови Ольга Логвін, яка вела засідання, а також про наявність кворуму – були присутні 9 з 11 членів міськвиконкому – та запрошених.

Першим розглядалось питання Про розподіл обов’язків між міським головою, першим заступником міського голови, заступниками міського голови та керуючим справами виконкому, секретарем міської ради – членом виконкому. Інформував присутніх керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук. Він зазначив, що відбулися кадрові зміни у керів­ництві міської ради і представив проект рішення, відповідав на запитання колег. Після цього відбулося жваве обговорення запропонованого документу, до нього запропонували кілька змін, які також обговорювалися і по них окремо відбувалося голосування. Коли всі поправки були внесені, члени міськвиконкому одноголосно затвердили відповідне рішення.

Аналогічно відбулося обговорення другого питання порядку денного – Про затвердження координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп, дорадчого органу та консультативної ради виконкому Острозької міської ради.

Найменше часу було присвячено обговоренню третього питання – Про внесення змін в додаток № 1 від 16 грудня 2014 року № 167 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконкому, начальниками самостійних структурних підрозділів міськвиконкому та керівниками комунальних підприємств міста Острога у 2015 році». Після інформації керуючого справами виконкому Леоніда Сніщука щодо необхідності внести зміни у зв’язку з кадровими змінами, Ольга Логвін запропонувала обговорити питання, але поступила єдина пропозиція – голосувати. Як і при прийнятті двох попередніх рішень, члени міськвиконкому були одностайні. Тож було затверджено рішення і додаток до нього № 1, який ми друкуємо нижче. 

Коли порядок денний засідання уже було вичерпано, член міськвиконкому, голова Острозької райдержадміністрації Віталій Ундір запропонував обговорити питання теплопостачання у місті. У зв’язку з потеплінням в кінці березня опалювальний сезон було завершено. Однак, на початку квітня повернулись холоди і в навчальних закладах, садочках температура стала несприятливою для перебування дітей. Зрозуміло, що коштів у міській скарбниці на відновлення теплопостачання немає. Заступник міського голови Анатолій Лисий зазначив, що деякі громадяни міста зверталися з проханням припинити опалювальний сезон, бо дуже дорого оплачувати ці послуги. Леонід Сніщук зазначив, що Державний історико-культурний заповідник звернувся з проханням продовжити подачу тепла, бо холод несприятливо діє на експонати, є й інші відповідні заяви. На це Анатолій Михайлович відповів, що міськвиконком  лише  рекомендував, а не зобов’язував припинити теплопостачання. Якщо трудові колективи мають наявні кошти, вони можуть знову обігрівати свої приміщення. У підсумку було вирішено вивчити питання додатково, зокрема, з’ясувати, який температурний режим у приміщеннях. При потребі члени міськвиконкому зберуться і приймуть необхідне рішення.

Іван МОЧЕРНЯК

 

 

Додаток 1 до рішення виконкому Острозької міської ради від 2 квітня 2015 року № 48

Графіки особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконкому Острозької міської ради

1. Міський голова Олександр Федорович ШИКЕР – понеділок 10:00 – 12:00 год., – із особистих питань; п’ятниця 14:00 – 16:00 год. – зі службових питань. Останній понеділок місяця – 17:00 – 19:00 год. – зі службових питань. Остання субота місяця – 10:00 – 12:00 год. – із особистих питань.

2. Перший заступник міського голови Ольга Андріївна ЛОГВІН – вівторок 10:00 – 12:00 год.

3. Заступник міського голови Іван Іванович ТКАЧУК – середа 10:00 – 12:00 год.

4. Заступник міського голови Анатолій Михайлович ЛИСИЙ – четвер 10:00 – 12:00 год.

5. Секретар міської ради Микола Володимирович ДОБ­РОВОЛЬСЬКИЙ – середа 10:00 – 12:00 год.

6. Керуючий справами виконкому Леонід Андрійович СНІЩУК – четвер 10:00 – 12:00 год.

 

№ 14 від 4 квітня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 330 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]