Субота

20.04.2019

19:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про бюджет і благоустрій
У четвер відбулася робоча нарада при міському голові з керівниками підприємств, організацій, установ міста. На ній обговорювалися питання фінансової життєдіяльності міста, його благоустрою, роботи в період різкого похолодання.

Першим питанням наради було виконання бюджету міста за 2011 рік та завдання на 2012, про що інформувала
Т. Мацун, начальник міськфінуправління. Цифри та показники бюджету минулого року, його складові наводилися в порівнянні з 2010. Тетяна Дмитрівна казала, що цьогорічний бюджет не буде легшим, адже вже у січні маємо його невиконання. Відповідаючи на запитання причин бюджетних труднощів, доповідач сказала, що однією з них є зменшення місцевих податків і зборів з 14 до 3 із введенням у дію в минулому році нового бюджетного і податкового кодексу. Інша причина – у завищених показниках Мінфіну, які формуються на цифрах 2007 року. А тоді у місті функціонувало більше економічно активних підприємств. Крім цього, як додав міський голова О. Шикер, дуже багато підприємців, які працюють у місті, податки сплачують у район, бо зареєстровані чи перереєстровуються туди. Для прикладу він навів підприємство «Будівельні послуги» В. Загорського, яке перереєструвалось в район і сплачувало раніше в бюджет міста 60 тисяч гривень в рік. Аналогічно і піцерія «Маестро», кафе «Гриль», ПП Олішевський, які сплачують податки у бюджет району. Також Олександр Федорович згадав і про тих найманих працівників, з якими оформлені трудові угоди на 0,5 ставки, фактично вони працюють повну робочу зміну, а бюджет при цьому не отримує надходжень. Не на користь його наповнення і реорганізація санстанції, яка давала в бюджет 120 тисяч на рік з ПДФО; перехід КРУ з Острога в Гощу.

Про правила утримання прилеглих територій в зимовий період інформував В. Мельник, начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ. Йшлося про посипання тротуарів, усунення бурульок на покрівлях, прибирання снігу. Також він повідомив про розробку правил утримання тварин і відповідальність керівників за безпритульних тварин та території їх підприємств. Міський голова повідомив, що Асоціацією міст України, куди входить Острог, розроблений лист на Кабмін щодо державного регулювання цієї проблеми. Адже на стерилізацію тварин коштів в бюджеті немає, як немає їх і на підтримку громадської організації із захисту тварин, яка створюється в місті і хоче зробити притулок для бездомних тварин.

Міський голова поінформував присутніх про роботу в період сильних морозів, створення оперативного штабу із забезпечення життєдіяльності міста. На завершення заступник міського голови О. Логвін повідомила присутніх про масові заходи, які планується провести найближчим часом.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 335 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]