П'ятниця

26.04.2019

17:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про борги та боржників
Обговорення ситуації з боргами шиноремонтного заводу, підсумки опалювального сезону, заяви громадян та інші питання розглядалися на засіданні виконкому Острозької міської ради у вівторок, 15 травня.

Про стан виконання дохідної частини бюджету Пенсійного фонду в місті і заходів із погашення заборгованості доповідала заступник начальника управління праці і соцзахисту населення А. Кирийчук. Йшлося про роботу із боржниками, найбільшими серед яких названо меблеву фабрику, хлібозавод, шиноремонтний завод. Останній має борг перед Пенсійним фондом 310 тисяч гривень, і, як зазначила в обговоренні питання начальник Острозького відділення ЗОДПІ Р.Мичка, варто б змінити там арбітражного керуючого. Адже ліквідаційна процедура не може тривати більше 2 років, а на цьому підприємстві вона значно затягнулася. Міський голова О. Шикер зауважив, що арбітражного керуючого призначає господарський суд. Тому вплинути на його зміну через суд може лише прокурор. Для цього потрібно аби податкова інспекція підготувала відповідний документ, долучивши до нього наявні фінансовий звіт та інформацію про реалізацію майна. Також Руслана Степанівна запропонувала внести у рішення з обговорюваного питання пропозицію рекомендувати керівникам приймати на роботу працівників на повні ставки. Це потрібно і найманим, і бюджету, аби мати відрахування із зарплат.

Підсумовуючи опалювальний сезон 2011-2012 року, інформуючи про підготовку підприємств до роботи в осінньо-зимовий період, заступник міського голови В. Мацун розповів про заходи, проведені працівниками КП «Водоканал» та КП «Теплоенергія» в цифрах і фактах. Директор КП «Водоканал» В. Броновицький інформував про роботу із енергозбереження та стан розрахунків за надані послуги. Зокрема 3768 споживачів користуються послугою водопостачання, 1331 – водовідведення, 1758 – послугою із вивезення ТПВ. При цьому підвищення тарифів зумовило зменшення проплат спожитих послуг споживачами. За минулий рік позовні заяви до суду за борги були подані на 15 споживачів, цього року – на 12. Однак із зростанням вартості енергоносіїв слід чекати нового підвищення тарифів.

Серед заяв, які розглядалися на виконкомі, більшість стосувалася житлових питань та присвоєння поштових адрес.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 317 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]