Четвер

25.04.2019

01:39

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про горе і радість солдатського життя

Днями в Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» в рамках традиційного тижня історії відбувся захід, присвячений подіям Другої світової війни. До присутніх звернулася організатор, вчитель художньої культури та музичного мистецтва Наталія Ярмолович, яка зазначила, що цей шкільний захід присвячений річниці визволення Острога від німецько-фашистських загарбників. 

Учні майстерно проявили себе в акторській творчості, адже їм довелося зображувати молодь воєнного часу. Впевненими кроками вальсу і добре відомими словами пісень та віршів Тамара Мукосій, Олександра Ковлєва, Юлія Трачук, Руслана Гладищук, Марина Доценко, Олена Савчук, Анастасія Горох, Владислав Малецький, Денис Постригань, Олександр Зеленюк та Дмитро Лишень передали і горе, і радість солдатського життя. Вражаюче була представлена смілива історична паралель між 1941-1945 рр. та сьогоденням. Школярі продемонстрували як високий рівень знань з історії, так і свою патріотичну позицію. Як відомо, Острог звільняла 13-та армія під командуванням генерала Пухова. Ім’я воєначальника увіковічено в історії міста. Нині одна з вулиць названа на його честь.

На завершення учні виконали легендарну пісню гурту «Океан Ельзи» «Все буде добре», цим самим виявляючи віру в краще майбутнє. Глядачі не приховували емоцій від побаченого, дякували організаторам та учасникам заходу. Щиро віримо, що невдовзі доведеться відвідати подібне дійство, присвячене нинішній перемозі українських військ над терористами.­

Наталія ЛЕВЧУК,
студентка РДГУ

№ 6 від 7 лютого 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 233 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]