Вівторок

23.04.2019

21:09

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про минулорічну світлину і наші проблеми
У  вівторок до редакції нашої газети завітав один із читачів і висловив своє обурення з приводу того, що у номері 19 від 11 травня було опубліковане минулорічне фото. Деякі читачі в особистому спілкуванні звертали мені також на це увагу, телефонували на мобільний. Справді, у минулому номері на першій сторінці ми анонсували матеріал про святкування Дня Перемоги світлиною із архіву редакції. Хотілося привернути увагу читачів до центрального матеріалу у газеті саме кольоровим знімком.  

Більшість працівників редакції висловилися проти того, щоб посвячувати читачів у тонкощі нашої виробничої «кухні», мовляв, передплатника цікавить лише кінцевий якісний продукт, а виправдання нікому не потрібні. Виправдовуватись не буду, але користуючись правом керівника, хочу дещо розповісти з того, як «робиться» газета, з якими труднощами ми стикаємось. Так ось. Перша декада травня, для нас, працівників редакції, була найскладнішою з початку року. Звісно, хочеться щоб ви, читачі, вчасно отримали тижневик із цікавою і корисною інформацією, програмою телепередач, вітаннями. Але разом з тим, необхідно дотримуватись законодавства про працю. Тож і газетярі, і друкарі, мали право відзначати в колі сім’ї травневі свята, не кажучи вже про Великдень. І кожен керівник зобов’язаний був забезпечити своїм працівникам таку можливість.

Для того, аби ви, шановні читачі, могли отримати  номер газети працює весь колектив редакції (5 осіб), щонайменше 5 працівників друкарні, 3 співробітники рівненської фірми «Поліграфсервіс», 8 листонош міста, не кажучи вже про район. Якщо у якійсь із цих ланок не буде працівника, виробничий ланцюжок розірветься – газета до читача вчасно не потрапить і буде зведено нанівець старання усіх інших.

Так ось, у цьому ланцюгу саме рівненська фірма, яка здійснює додрукарську підготовку першої і останньої сторінок (мовою поліграфістів – здійснює кольороподіл)  зажадала від редакції матеріали уже  7 травня до 12 години. Інакше газета не вийшла б взагалі. Тож у вівторок, щойно почався дуже короткий трудовий тиждень, ми мусили зверстану газету відправляти до Рівного аби шановні наші читачі могли отримати її за графіком.

Щодо згаданої фотографії, то ми дискутували як краще зробити. Були різні пропозиції – не поміщати анонс матеріалу про святкування Дня Перемоги на першій сторінці взагалі, давати його без фото, опублікувати цьогорічну світлину обеліску без людей чи використати фото з архіву. Зійшлися на думці, що найкращою є остання пропозиція.

З некольоровими сторінками ситуація була простішою. Вони друкуються в "Острозькій друкарні” тому, незважаючи на свято – День Перемоги, колектив редакції 9 Травня працював зранку до 20 години. Вранці, у п’ятницю, 10 травня, друкарі вже виготовляли останній розворот – 3 і 6 сторінки. Ще двом працівникам редакції довелось трудитися у п’ятницю, складаючи газету, готуючи її до відправки на пошту і у роздрібну торгівлю.

І останнє. Трапляється, що наша газети із різних причин не потрапляє до передплатників. Аби оперативно розібратись у причинах цього, швидко виправити ситуацію раджу звертатись у будь-який день і час за номером 097-500-20-81, або редакційним – у робочі дні і години: 2-26-04. Сподіваюся на розуміння наших читачів і підтримку у передплатній кампанії на друге півріччя.

Іван ГЛУШМАН
№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 242 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]