Вівторок

23.04.2019

09:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про міжнародне визнання та багато іншого
Черговий прес-тур журналістів регіональних ЗМІ на Хмельницьку АЕС відбувся 1 серпня. У його ході пишуча братія Хмельницької та Рівненської областей дізналася про отримання нових сертифікатів, які підтверджують роботу станції відповідно до сучасних міжнародних стандартів; запланований на початок серпня планово-попереджувальний ремонт; роботу найпотужнішого підприємства в регіоні у першому півріччі 2013 року, екологічний і фізичний стан водосховища ВП ХАЕС та ін.  

Спочатку представники ЗМІ зони спостереження ХАЕС зустрілися із начальником відділу охорони навколишнього середовища Олександром Левицьким та заступником начальника відділу забезпечення якості Віктором Капустинським, які детально розповіли про проведення сертифікаційного аудиту на відповідність вимогам міжнародних стандартів управління: ISO 9001:2008 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до систем управління якістю), ISO 14001:2004 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи екологічного менеджменту). Отримані сертифікати – це візитна картка підприємства, свідчення безпечного виробництва і міжнародних стандартів безпеки.

Про роботу водосховища, його безпеку, обслуговування, екологію журналістам розповідав начальник гідротехнічного цеху Віктор Турицький (на фото). Про підготовку до планово-попереджувального ремонту на Хмельницькій АЕС говорив на зустрічі заступник головного інженера з ремонту Валерій Лисенко. За його словами, середній планово-попереджувальний ремонт на 2-му енергоблоці Хмельницької атомної електростанції планується розпочати 9 серпня 2013 року. Він триватиме 60 діб. Серед багатьох заходів заплановано здійснити також реконструкцію і модернізацію окремих вузлів і агрегатів згідно із комплексною програмою підвищення безпеки.

Під час прес-конференції директор ВП ХАЕС Микола Панащенко детально проаналізував основні виробничі та економічні показники Хмельницької АЕС за 7 місяців поточного року. Зокрема, керівник атомної станції акцентував увагу на тому, що ВП ХАЕС виконала план із виробництва електроенергії на 100,2%. За коефіцієнтом використання встановленої потужності, який становить 84,9%, ХАЕС займає лідируючу позицію серед АЕС України. Він детально зупинився на основних показниках роботи ХАЕС, відповів на запитання журналістів щодо радіаційної безпеки, охорони навколишнього середо­вища, модернізації і реконструкції, підвищення пожежної безпеки, добудови блоків та ін.

Всеволод МОТОРНИЙ
№32 від 11 серпня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 198 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]