Середа

24.04.2019

19:29

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про оголошення шостої хвилі часткової мобілізації

Витяг з наказу військового комісара Острозького районного військового комісаріату

      16 червня 2015 р.                  м. Острог   № 91

Про оголошення шостої хвилі часткової мобілізації

У відповідності до Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15, Закону України «Про затвердження Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15 «Про часткову мобілізацію», Рішення ради національної безпеки і оборони України від 20 грудня 2014 року «Про деякі оборонно-мобілізаційні питання» в Україні оголошена часткова мобілізація. У відповідності до розпорядження голови Острозької районної державної адміністрації від 5 червня 2015 року № 143 «Про проведення підготовки до шостої черги часткової мобілізації військовозобов’язаних, транспортних засобів національної економіки на території Острозького району», рішення виконкому Острозької міської ради від 16 червня 2015 року № 89 «Про проведення підготовчих заходів шостої черги часткової мобілізації військовозобов’язаних, транспортних засобів національної економіки на території м. Острога» та з метою забезпечення виконання законодавства з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації  

НАКАЗУЮ: 

1. Всім офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, старшинам, солдатам та матросам, що мешкають на території Острозького району та м. Острога, які мають мобілізаційне розпорядження або при отриманні персональної повістки військового комісаріату, з’явитися у визначені терміни на пункти, вказані в їх мобілізаційних розпорядженнях або персональних повістках. 

Військовозобов’язаним, тимчасово проживаючим на території Острозького району та м. Острога, негайно вибути до місця постійного проживання і прибути в пункти, вказані в їх мобілізаційних розпорядженнях, а при неможливості – в Острозький районний військовий комісаріат. 

2. Офіцерам, прапорщикам, мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які не мають на руках мобілізаційних розпоряджень і не отримали повісток військового комісаріату, забороняється зміна місця проживання без дозволу військового комісаріату. 

3. Військовозобов’язані, які призиваються на військову службу при прибутті на відправку по мобілізації, зобов’язані мати при собі документи та особисті речі, вказані в мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках. 

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від підпорядкування та форми власності, з військовозобов’язаними, які призиваються на військову службу по мобілізації, провести повний розрахунок, виплатити їм заробітну плату по день вибуття та забезпечити явку в строки та на пункти, вказані в мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках. Врахувати, що згідно Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» за громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, але не більше одного року, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток. 

5. Підприємствам, установам та організаціям, незалежно від підпорядкування та форми власності, доставити справну автомобільну, дорожньо-будівельну, підйомно-транспортну та іншу техніку в строки та на пункти згідно з нарядом військового комісаріату.

6. Громадяни України, які не з’явились при мобі­лі­зації у вказані терміни на пункти збору, керівники­ під­при­ємств, установ та організацій, незалежно від підпорядкування та форми власності, а також власники засобів транспорту, які не поставили у встановлені строки техніку по нарядах військового комісаріату або перешкоджали своєчасній явці громадян та поставці техніки при мобілізації, несуть відповідальність згідно з Законом. 

7. Наказ оголосити та роз’яснити на підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення.

9. Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату та населення Острозького району та м. Острога через засоби масової інформації.

Військовий комісар Острозького районного військового комісаріату, підполковник О. П. ШЕВЧУК 

 

Управління праці та соціального захисту населення надає інформацію для демобілізованих учасників АТО, військовослужбовців, інвалідів та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції щодо контактних посадових осіб Острозької міської ради, компетентних для вирішення соціальних питань: 

 

Державна установа

Контактна особа

Телефон

Острозька міська рада

Анатолій Михайлович ЛИСИЙ (заступник міського голови)

 

2-22-60

Управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому

Валентина Арсентіївна МОЗОЛЬ (головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку населення отримувачів пільг та компенсацій)

 

3-00-67

Управління Пенсійного Фонду України в Острозькому районі

Ольга Олексіївна ПОЛЮХОВИЧ (завідувач сектору з обслуговування та розгляду звернень громадян Пенсійного фонду України в Острозькому районі)

 

2-26-31

Острозький міськрайонний центр зайнятості

Олександр Георгійович АНТОНЮК (заступник началь­ни­ка відділу організації праце­влаш­ту­вання населення Ост­розь­кого міськрайонного цент­ру зайнятості)

 

2-23-45

Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому

Олександр Миколайович ЮРЧУК (директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськвиконкому)

 

068

0155377

Острозький центр первинної медико-санітарної допомоги

Ольга Миколаївна ГІЛЯНЧУК (сестра медична загальної практики-сімейної медицини Острозького центру первинної медико-санітарної допомоги)

 

2-38-60

Острозький міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Катерина Вікторівна ДОБРОВОЛЬСЬКА (завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

2-00-37

Острозька центральна районна лікарня

Віталій Іванович БОЙКО

(заступник головного лікаря Острозької центральної районної лікарні)

 

2-20-05

Відділ освіти виконкому Острозької міської ради

Олексій Олександрович ОПОЛЬСЬКИЙ (головний спеціаліст відділу освіти Острозької міської ради)

 

2-38-88

 

Просмотров: 201 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]