Субота

20.04.2019

08:15

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про ощадливість та благоустрій дбаємо разом!
На виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 25 квітня 2012 року №206 «Про підсумки опалювального сезону 2011-2012 року та підготовку господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року», рішення виконкому від 15.05.2012 року №109 „Про завершення опалювального сезону 2011-2012 року та підготовка підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 року”, міськвиконком звертається до мешканців багатоповерхових житлових будинків та власників житла щодо підготовки ваших власних приміщень, будівель до осінньо-зимового періоду 2012-2013 року.

Люди звертаються до влади, бо лише в ній бачать порятунок від проблем, які самі вирішити не можуть. Але насправді, власники житлових квартир та будинків вже сьогодні повинні звернути увагу та провести утеплення своїх осель, а також раціонально ставитись до використання енергоресурсів взимку.

Нагадуємо: ощадливе використання тепла, електроенергії, природного і скрапленого газу зменшує дефіцит енергоресурсів та послаблює залежність від імпорту енергоносіїв. Попри це, в місті трапляються непоодинокі факти їх марнотратства. Сподіваємось, що порушене питання стане для всіх чудовою нагодою підвищити ефективність використання енергоносіїв у кожній оселі, на кожному робочому місці.

Просимо провести до початку опалювального сезону своєчасний та повний розрахунок за спожиті в цьому році електричну, теплову енергію, природний газ, надані послуги з водопостачання і водовідведення, борги минулих років. Маємо надію, що споживачі з розумінням поставляться до даного питання, і пам’ятатимуть, що це є нагальна необхідність для нормального беззбиткового функціонування комунальних підприємств та надання ними якісних і своєчасних послуг.

Також нагадуємо про необхідність дбати про порядок у місті. Відповідно до пп.7 ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.2 ст.5 Кодексу України про адміністративні правопорушення та згідно рішення сесії Острозької міської ради № 234 від 27 червня 2007 року „Про Правила благоустрою території міста Острога” підприємства, установи, організації, незалежно від їх відомчого підпорядкування, суб’єкти підприємницької діяльності та власники приватних садиб зобов’язані здійснювати прибирання прилеглої території на відстань до бордюрного каменю, який обмежує проїжджу частину вулиці, та в радіусі 15 метрів по інші сторони периметру, або до межі сусідньої земельної ділянки, а саме: прибирати сміття, чистити бордюри, ремонтувати та фарбувати паркан, підрізати гілля дерев, що нависає над тротуаром, під час випадання снігу та ожеледиці, чистити та посипати піском тощо.

Належний санітарний стан території і тротуару, що прилягають до приватного житлового будинку або земельної ділянки, магазину, торгівельного кіоску, закладу харчування, аптеки тощо, повинен підтримуватись постійно. Наявність інвентарю та посипочних матеріалів необхідно забезпечувати заздалегідь.

 За невиконання законодавства у сфері благоустрою, до порушників буде застосовуватись адміністративна відповідальність у вигляді грошового стягнення у розмірі: 340-1360 гривень – на громадян; 850-1700 гривень – на посадових осіб, а також на суб’єкти підприємницької діяльності .

Заздалегідь дякуємо мешканцям міста за розуміння.

Володимир МАЦУН, заступник міського голови
Просмотров: 400 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]