Середа

24.04.2019

18:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про підсумки роботи та плани на майбутнє

У вівторок, 18 березня, у залі засідань міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Розглядались питання про соціальний захист, роботу міськвиконкому та його відділів, заяви громадян.  

Головував на засіданні міський голова Олександр Шикер. Спершу начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Микола Козлинець звітував про свою роботу та очолюваний ним відділ  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства.

Про соціальний захист острожан, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС, інформував начальник управління праці та соціального захисту населення Олександр Стратюк. А начальник відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмила Кухарук звітувала про роботу зі зверненнями громадян міста Острога в очолюваному відділі. Також було затверджено плани роботи виконавчого комітету Острозької міськради – поточний на ІІ квартал та оперативний на квітень. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Микола Козлинець представив питання про обмеження руху вантажного транспорту.  Традиційно, після виступів тих, хто готував питання для розгляду, запитань, відповідей, уточнень, доповнень були одноголосно прийняті відповідні рішення.

Під час розгляду заяв громадян, підприємств, установ та організацій було дано згоду на передачу одного із газопроводів у місті на баланс Здолбунівського управління газового господарства, прийнято рішення про присвоєння поштових адрес об'єктам нерухомості у місті, знято та поставлено на  квартирний облік мешканців міста.

Іван ГЛУШМАН

№13 від 22 березня 2014 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 257 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]