Середа

24.04.2019

14:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про порядок перетинання державного кордону
Громадяни України перетинають державний кордон за наявності таких дійсних документів:

1) паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

2) дипломатичний паспорт;

3) службовий паспорт;

4) проїзний документ дитини;

5) посвідчення особи моряка;

6) посвідчення члена екіпажу.

Відповідно до ст. 33 Конституції України громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві виїзду та повернення в Україну.

Громадяни України віком до 18 років виїжджають з України за наявності проїзного документа дитини або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків. При цьому у паспорти батьків з 5-річного віку дітей вклеюються їх фотокартки.

Виїзд з України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 16-річного віку, попередньо повинен бути погоджений із службою у справах дітей відповідної місцевої держадміністрації або міської (за винятком міст районного значення) ради у порядку, визначеному Мінсім’ямолодьспортом.

Реєстрація іноземців та осіб без громадянства, які в’їжджають в Україну, здійснюється в пунктах пропуску через державний кордон України органами охорони державного кордону. Вона полягає у проставленні в паспортному документі та/або імміграційній картці іноземця та особи без громадянства або в інших документах, передбачених законодавством, відмітки "В’їзд”, внесення відомостей про іноземця та особу без громадянства, їх паспортних даних до відповідного реєстру.

Громадяни Російської Федерації звільняються від реєстрації в територіальних органах міграційної служби за місцем їхнього перебування на території України, якщо термін такого перебування не перевищує 90 днів з моменту в’їзду в Україну, за наявності у них міграційної картки з відміткою про перетинання державного кордону, проставленої під час в’їзду в Україну.
Строк перебування іноземців та осіб без громадянства на території України може бути продовжено територіальними органами Державної міграційної служби України. Імміграційна картка може бути роздрукована безпосередньо з інтернет-сайта Державної прикордонної служби України за адресою www.pvu.gov.ua.

З питань порядку перетинання державного кордону України та фактів вчинення неправомірних дій службовими особами підрозділів Держприкордонслужби ви можете звертатися в Адміністрацію Держприкордонслужби України за телефоном (044) 527-63-63.

Просмотров: 288 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]