П'ятниця

26.04.2019

17:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про призначення житлових субсидій
3  метою посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг Урядом протягом липня 2010 – липня 2011 років прийнято низку нормативно-правових актів, а саме:


– знижено поріг обов'язкової оплати житлово-комунальних послуг на 5 відсотків сукупного доходу сімей;

– спрощено порядок призначення житлових субсидій;

– надано право громадянам, які мали заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, що утворилася до 1 грудня 2006 року отримувати субсидії;

– врегульовано питання щодо призначення субсидій сім'ям, в яких члени родини відсутні тривалий час (працюють або навчаються в іншому регіон, перебувають на лікуванні чи в місцях позбавлення волі), та сім'ям, які мають в наявності два автомобіля, термін експлуатації яких складає більше 10 чи 15 років;

– надано право комісіям при місцевих органах виконавчої влади приймати безстрокові рішення про призначення житлових субсидій на загальну житлову площу сім'ям, які складаються з непрацездатних осіб, до зміни обставин у таких сім'ях;

– з наступного року сім'ї, в складі яких є діти або інваліди і дохід в яких на особу не перевищує прожиткового мінімуму, отримають право на оплату комунальних послуг на рівні не більше ніж 10 відсотків від сукупного доходу родини.

 Очікується збільшення одержувачів субсидій на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг в опалювальний період.

 У зв’язку з зазначеним, для тих жителів, які ще не скористались своїм правом на державну субсидію, роз’яснюємо куди та з якими документами необхідно звертатись для призначення субсидій.

Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає органу праці та соціального захисту населення за місцем проживання довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні, за формами, затвердженими Мінпраці.

 У органі праці та соціального захисту населення громадянин заповнює заяву та декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, за формами, затвердженими Мінпраці.

 На запит органів праці та соціального захисту населення відомості для нарахування субсидій надають:

– про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях – житлово-експлуатаційні організації або інші органи, визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування; у сільській місцевості – сільські (селищні) ради;

– про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами – житлово-експлуатаційні організації, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та організації, що надають житлово-комунальні послуги, у п'ятиденний строк з дня отримання запиту;

– про фактичне витрачання за попередній період газу, води, електричної та теплової енергії за наявності засобів обліку – організації, які надають ці послуги.

 Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення, за телефоном 3-18-05, чи за адресою: вул. Кн. Острозьких, 22г.

Галина ПЕРЛОВСЬКА, начальник відділу допомог та субсидій

Просмотров: 309 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]