Неділя

21.04.2019

21:12

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про проблеми і перспективи місцевого самоврядування
З  ініціативи кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» та Рівненської обласної ради минулого тижня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-інформаційні процеси в державному управлінні та місцевому самоврядуванні».

Семінар вітальними словами відкрили Олена Шершньова, голова оргкомітету конференції, кандидат наук з державного управління, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія», та Віталій Ундір, перший заступник міського голови Острога. Після цього відбулося обговорення проблем та перспектив діяльності органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.

Першим з доповіддю на тему: «Реалії та проблеми місцевого самоврядування» виступив Микола Грищук, доцент кафедри державно-правових дисциплін Інституту права імені Іоникія Малиновського Національного університету «Острозька академія». Продовжила обговорення Катерина Живодьор, головний спеціаліст організаційного відділу Рівненської районної ради з доповіддю на тему «Взаємодія місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення».

Наступними темами для обговорення були проблеми та перспективи впровадження положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» у діяльність органів місцевого самоврядування та місцевих держадміністрацій. Розпочала дискусію Марина Пашковська, аспірант Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з доповіддю на тему «Удосконалення механізмів забезпечення прозорості і відкритості в діяльності органів державної влади». Про практичний аспект реалізації частини третьої статті п’ятнадцятої Закону України «Про доступ до публічної інформації» розповів начальник відділу організаційної роботи Рівненської обласної ради Богдан Сологуб.

Кандидат наук з державного управління, старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету «Острозька академія» Сергій Штурхецький виступив із доповіддю на тему: «Стратегії взаємодії органів державної влади та інститутів інформації: проблеми та перспективи».

За результатами конференції відібрано кращі статті, які планується опублікувати в «Наукових записках Національного університету «Острозька академія» (Серія «Культура і соціальні комунікації»).

www.oa.edu.ua
Просмотров: 456 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]