Понеділок

22.04.2019

03:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про роботу ДНЗ "Ромашка"
Звіт завідувача дошкільного закладу №1 «Ромашка» Клімчук Лариси Мелетіївни щодо реалізації повноважень в галузі дошкільної освіти.

Острозький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Ромашка» – заклад фізкультурно-оздоровчого напрямку.

У закладі функціонує 7 вікових груп, з яких 1 група раннього віку, 5 – садових, 1 – різновікова. 6 вікових груп розміщені в основному корпусі закладу, який знаходиться за адресою вул. Ревкомівська,14. Слід відмітити що, на виконання міської Програми розвитку дошкільної освіти м. Острога на 2011-2017 роки, у 2011 році було відкрито реконструйоване приміщення за адресою вул. І. Вишенського, 42, яке розраховане на 2 вікові групи.

Педагогічний процес у дошкільному навчальному закладі забезпечують 18 педагогів: завідувач, вихователь-методист, практичний психолог, 2 музичних керівники, інструктор з фізичної культури, 13 вихователів. З них мають:

– неповну вищу освіту – 6 осіб;

– повну вищу освіту – 12 осіб;

– вищу кваліфікаційну категорію – 5 осіб;

– другу кваліфікаційну категорію – 2 особи;

– педагогічні звання «вихователь-методист» – 2 особи.

З метою задоволення потреб вихованців у позитивних емоціях, творчому самоствердженні, розвитку обдарованості, у закладі працюють гуртки: «Диво-казка», «Сходинки», «Малі паростки великого спорту», «Паперові фантазії», «Театр казки».

Згідно результатів анкетування, проведеним практичним психологом закладу, більшість батьків відзначає, що діти із задоволенням відвідують дошкільний заклад, повертаються додому у гарному настрої, умови, створені для розвитку, навчання та виховання дітей, оцінюються позитивно. Висунуті батьками пропозиції щодо удосконалення діяльності дошкільного закладу розглядаються і обговорюються в педагогічному колективі та враховуються у подальшій роботі.

З метою дотримання належних умов та механізму організації раціонального харчування, у дошкільному закладі чітко дотримуються вимоги Інструкції з організації харчування дітей в дошкільних закладах, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17. 04. 2006 р. № 298/227.

 Усі продукти харчування, що надходять у дошкільний навчальний заклад, відповідають вимогам державних стандартів, супроводжуються накладними, сертифікатами якості, висновками санітарно-епідеміологічної експертизи. Ціни на продукти харчування корегуються відповідно до граничного рівня цін, рекомендованих відділом управління економіки обласної державної адміністрації. У 2011 році на харчування дітей закладу використано 182590,16 грн. Заготовлено 3500 кг картоплі, 700 кг буряка столового, 400 кг моркви, 700 кг капусти, 300 кг цибулі, 150 кг помідорів, 200 кг огірків. У літній оздоровчий період діти отримували збагачене харчування шляхом збільшення норм харчування на 10%.

 Аналіз виконання норм харчування за рік показав, що в цілому харчування вихованців дошкільного навчального закладу здійснювалось наближено до норм. Слід зазначити, що на 8% збільшилось споживання кондитерських виробів, цукру на 10%, масла вершкового на 6%, сиру твердого на 28%, що свідчить про покращення якості харчування порівняно з минулим роком.

Постійно ведеться робота щодо поповнення та модернізації матеріально-технічної бази закладу.

У літній період 2011 року було зроблено:

– косметичний ремонт музично-спортивної зали, методичного кабінету;

– замінено 24 вікна та 1 двері на металопластикові – 99 817 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження в м. Острозі.

Впродовж навчального року дошкільному навчальному закладу надавалася спонсорська допомога:

– дитячі ковдри на суму 2200 грн.;

– постіль – 375 грн.;

– посуд на суму 1059 грн.;

– меблі – 6585 грн.;

– миючі засоби – 600 грн.;

– методична та дитяча література – 850 грн.;

– магнітна дошка – 200 грн.

Проте, існує ряд проблем що потребують вирішення:

– остаточна заміна вікон, дверей на металопластикові;

– облаштування під’їзного шляху;

– реконструкція фасаду, огорожі;

– заміна вентиляційної системи на кухонному блоці;

– ремонт даху;

– капітальний ремонт окремого приміщення пральні.

Я, як завідувач дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка», при підтримці колективу, роблю все можливе для того, щоб малюкам було у нашому садочку комфортно та цікаво.
Просмотров: 1000 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]