Вівторок

23.04.2019

21:36

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про роботу ДНЗ "Веселка"
Звіт завідувача Острозьким дошкільним навчальним закладом (ясла – садок) № 2 «Веселка» Угрин Тетяни Ростиславівни щодо реалізації повноважень, визначених законодавством України «Про дошкільну освіту»

Колектив дитячого садка працює над проблемною темою закладу «Формування конкурентоспроможної особистості у процесі виховання і розвитку дітей шляхом упровадження інноваційних технологій і методик».

З метою своєчасного виявлення обдарованості, розвитку природних задатків дитини, загальних і спеціальних здібностей, активізації дитячої творчості працюють гуртки розвиваючого навчання: «Пізнайко», «Школа шляхетності», драматизації «Колобок», хореографічний «Веселочка», вокальний «Дзвіночок», художня студія.

Велика увага у роботі закладу приділяється наступності дошкільної та початкової освіти. У рамках постійно діючого практичного семінару вихователів та вчителів початкових класів, практичних психологів «Дошкілля – початкова школа», педагоги закладу прийняли участь у засіданні, яке відбулося на базі дошкільного навчального закладу №1 «Ромашка».

На харчування дітей у 2011 році виділено 258 997 грн. бюджетних коштів та коштів спецрахунку (батьківська плата).

У закладі проводиться робота по оздоровленню дітей в літній оздоровчий період. Діти отримують збагачене харчування шляхом збільшення норм харчування на 10 % та вітамінами. Літнім відпочинком та оздоровленням планується охопити 90 % усіх дітей закладу.   

Впродовж 2011-2012 н.р. частково була поповнена матеріально-технічна база ДНЗ, на що витрачено 27248 грн. батьківських коштів, 1700 грн. бюджетних коштів, 99 тис.128 грн. – кошти фонду розвитку на часткову заміну вікон та балконних дверей (20 + 6 одиниць), 277 тис. 268 грн. кошти зони ризику на будівництво автономної котельні системи опалення дошкільної установи.

Адміністрацією закладу, педагогічним та батьківським колективами проводиться систематична робота щодо поповнення матеріально-технічної бази дошкільного закладу. Батьківським комітетом дошкільного навчального закладу придбано у вікові групи магнітні та дерев’яні дошки у кількості 6 штук на суму 1176 грн., придбано новорічні прикраси для оздоблення коридорів та вікових груп на суму 631 грн., поповнено аптечку медичного кабінету та вікових груп на суму 350 грн., проводився ремонт та заправка ксероксу на суму 258 грн., поновлено посуд у вікових групах на суму 608 грн.   

Групові кімнати поповнено новими іграшками та іграшковими меблями на суму 1048 грн. за рахунок спонсорської допомоги батьків та батьківського комітету дошкільного закладу. Поновлено тюлеві гардини у одній віковій групі на суму 132 грн.   

Упродовж року батьківським комітетом проведено частковий ремонт системи опалення у вікових групах та підсобних приміщеннях закладу, на що затрачено 8275 грн.

На виконання санітарно-гігієнічних вимог у заклад було придбано миючі дезинфікуючі засоби, пральний порошок для прання білизни, на що були виділені кошти батьківським комітетом в сумі 1090 грн.

Для покращення методичної роботи в закладі, розвитку дітей, поповнено методичний кабінет та вікові групи посібниками, дидактичними матеріалами, на що використано 2856 грн., для роботи з дітьми у вікових групах закуплена художня література, дидактичні ігри на суму 1392 грн. батьківських коштів.   

Для проведення ремонтних робіт у вікових групах придбано фарби, вапно, шпалери, водоемульсійну фарбу, пензлики, щітки, цемент, цвяхи, електролампочки, на що використано 9450 грн. батьківськими комітетами груп. У двох вікових групах замінено лампи освітлення на суму 882 грн.

Проте існує ряд проблем, що потребують вирішення:

– внутрішньобудинкова система опалення дошкільного закладу потребує капітального ремонту;

– вже не перший рік залишається проблемою поновлення обладнання на ігрових майданчиках дошкільного закладу;

– залишається проблемою завершення заміни вікон та балконних дверей у частині закладу;

– ремонт системи каналізації дошкільного закладу;

– для формування комп’ютерної грамотності педагогів та підвищення рівня інформаційно-комунікаційного забезпечення закладу необхідно придбати комп’ютер.

Я, як керівник ДНЗ №2 «Веселка», і надалі буду робити все, що залежить від мене, для забезпечення належних умов життя і виховання дітей, які відвідують заклад, для підтримання належного іміджу та збільшення потенційних можливостей.

За підсумками звітування роботу завідувача дошкільним закладом визнано задовільною.
Просмотров: 875 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]