Субота

20.04.2019

19:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про соціальний квартирний облік
Відповідно до ст.1 Закону України «Про житловий фонд соціального приз­на­чення» соціальне житло – житло всіх форм власності (крім соціальних гуртожитків) із житлового фонду соціального призначення, що безпосередньо надається громадянам України, які потребують соціального захисту, на підставі договору найму на певний термін.  

Житловий фонд соціального призначення формується органами місцевого самоврядування шляхом будівництва нового, реконструкції існуючих житлових будинків, а також переобладнання нежитлових будинків у житлові, отримання житла переданого в дар органам місцевого самоврядування, передачі в комунальну власність житла, вилученого на підставі судових рішень або визнаного в установленому законом порядку безхазяйним або відумерлим, і ін.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», соціальний квартирний облік здійснюється відповідними органами місцевого самоврядування за місцем проживання громадян, які мають право на отримання квартир, садибних (одноквартирних) жилих будинків із житлового фонду соціального призначення, після набуття ним повної цивільної дієздатності.

На соціальний квартирний облік приймаються громадяни України:

а) для яких таке житло є єдиним місцем проживання, або які мають право на поліпшення житлових умов відповідно до закону;

б) середньомісячний сукупний доход яких за попередній рік з розрахунку на одну особу в сім’ї менший від величини опосередкованої вартості найму житла в цьому населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Взяття на соціальний квартирний облік здійснюється за рішенням органу місцевого самоврядування на підставі їх письмової заяви.

Органами місцевого самоврядування ведуться списки громадян для отримання соціального житла в порядку загальної, пільгової та позачергової черги.

Рішенням виконавчого комітету Ост­розь­кої міської ради № 64 від 17 березня 2009 року організовано соціальний квартирний облік при міськвиконкомі. Громадяни, які є малозабезпеченими, та такими, що потребують соціального житла, можуть звернутися до виконавчого комітету Острозької міської ради за переліком документів, які потрібно надати для взяття на вище вказаний облік.

Оксана МИТРОФАНОВА, начальник відділу з юридичної роботи міськвиконкому
№44 від 2 листопада 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]