П'ятниця

19.04.2019

09:19

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про трудові договори
У  разі укладення трудового договору між працівником і фізичною особою фізична особа, або уповноважена нею особа, що діє на підставі нотаріально посвідченого доручення, зобов’язана у тижневий термін з моменту фактичного допущення працівника до роботи, у порядку, визначеному Міністерством праці та соціальної політики України зареєструвати укладений трудовий договір у державній службі зайнятості за місцем свого проживання. Порядок реєстрації трудового договору між працівником та фізичною особою затверджений Наказом Міністерства праці та соціальної політики України (далі Порядок).

При реєстрації трудового договору сторони повинні пред’явити документи, що посвідчують особу (паспорт) та подати такі документи:

– фізична особа-підприємець – виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідку державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера;

– фізична особа, яка використовує найману працю, пов’язану з наданням послуг, – довідку державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера;

– працівник, який влаштовується на роботу до фізичної особи, – трудову книжку, довідку державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера;

– особа, яка вперше шукає роботу і не має трудової книжки – довідку державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності).

Відповідальна особа центру зайнятості, в день подання фізичною особою (або уповноваженою нею особою) трудового договору, а у разі відсутності працівника при проведенні реєстрації трудового договору – в день подання фізичною особою (або уповноваженою нею особою) документів, передбачених пунктом 4 цього Порядку, реєструє його у книзі реєстрації трудових договорів. На підставі цього запису відповідальна особа центру зайнятості робить на трьох примірниках трудового договору запис про його реєстрацію.

За потреби внесення до чинного договору змін сторони зобов’язані оформити їх додатками до трудового договору та подати на реєстрацію до того ж самого центру зайнятості, де було зареєстровано основний трудовий договір у порядку, встановленому для реєстрації трудових договорів.

У разі закінчення строку трудового договору або дострокового припинення його дії в трудовому договорі фізична особа робить запис про підстави його припинення – з посиланням на відповідні статті Кодексу законів про працю України, про що сторони сповіщають центр зайнятості, який зареєстрував трудовий договір.

Відповідальна особа центру зайнятості протягом трьох робочих днів знімає трудовий договір з реєстрації, про що робить відповідний запис у книзі реєстрації трудових договорів, і на підставі цього запису на трьох примірниках трудового договору робить запис про зняття з обліку. Два примірники трудового договору повертаються фізичній особі та працівнику, третій примірник залишається в центрі зайнятості.

Яна ШОСТАК, Ігор САВЧУК, Богдан ЛАВРЕНЮК, консультанти Юридичної клініки Про Боно
Просмотров: 344 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]