П'ятниця

26.04.2019

16:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про вибори мовою КВНщиків
Міжнародний день КВН відзначається 8 листопада. Цьогоріч він ювілейний, адже грі виповнюється 50 років. Як сьогодні «дружить» з гумором молодь, охочі могли подивитись у вівторок в районному Будинку культури під час ІІ півфінальної відкритої ліги КВН.

В Острозі за путівку в фінал змагалися 4 команди: 2 київські – «Социальная сеть» і «Если честно», і 2 острозькі – збірна команда Острозького краю і «Полігон». Журі очолював Василь Ващук, який нині є в. о. директора Рівненської філармонії.

Тема виборів почала звучати вже у першому конкурсі «Візитівка». Як відзначили квнщики, головні вибори в країні вже позаду – це вибори картоплі, попереду не менш важливі – вибори буряків. Але якщо перший і останній конкурси команди готували заздалегідь, то у другому – «Тріатлон» потрібно було продемонструвати вміння жартувати експромтом. З цим найкраще справилась збірна команда Острозького краю, отримавши найвищу оцінку журі – 1,9 бала. У цьому конкурсі кожен член журі задавав питання, на які кожна команда давала свою оригінальну відповідь. Так на запитання «Що ви будете робити під час кінця світу?» були такі відповіді: «Ховатись від воєнкомату», «Оберемо Черновецького в мери і полетимо в космос»; на запитання «Що було б, якби у водіїв маршруток була вища освіта?» відповіді: «Бетховен замість шансона», «Диплом висів би біля монет на склі». А от найкращий вихід з української кризи, за версією команди Острозького краю, це – аеро­порт Бориспіль...

Конкурс «Домашнє завдання» київська команда «Если честно» єдина присвятила коханню і, до речі, єдина відрізнялась однаковою формою на сцені. Інші в останньому конкурсі пройшлися гумором по темі виборів і найкраще з цим впоралась команда «Полігон», яка розіграла Хелоуїн і стала у підсумку переможцем гри.

Але як прозвучало зі сцени, в КВН, як у виборах головне – результат, головне, щоб люди залишились задоволені. А глядачі в залі таки залишились задоволеними: в окремі моменти в залі була мертва тиша уваги, іноді зал вибухав сміхом і своїми коментарями. Зрештою, свято гумору вдалося, глядачам є що обговорити, а командам – задуматись, як потрапити у свій Бориспіль.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 263 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]