Субота

20.04.2019

19:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про виконання бюджету і не тільки…
У вівторок, 20 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. Оперативно було розглянуто 14 питань порядку денного, які стосувалися бюджету міста, роботи міськвиконкому із молоддю міста, боротьби зі злочинністю, затвердженню різноманітних нормативних документів та складу колегіальних органів та ін. По всіх питаннях порядку денного були одноголосно прийняті рішення.  

Головуючий на засіданні міський голова Олександр Шикер повідомив, що кворум для роботи є, бо присутні 8 із 11 членів виконкому. Він ознайомив із питаннями порядку денного, який запропонував затвердити. Їх було опубліковано в нашій газеті № 31 від 3 серпня ц. р. За пропозицією головуючого було внесене додаткове питання «Про заходи взаємодії виконавчого комітету Острозької міської ради з правоохоронними органами з питань забезпечення законності та правопорядку, додержання прав і свобод громадян». Із його основними положеннями знайомив членів виконкому керуючий справами міськвиконкому Леонід Сніщук. Після короткого обговорення, запитань та відповідей, уточнень та доповнень по цьому питанню, як і по всіх інших, було прийнято одноголосне рішення.

При розгляді звіту щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2013 року інформувала членів виконкому начальник фінансового управління Тетяна Мацун. Було прийнято рішення, у якому йдеться про те, що за даними звіту Управління Державної казначейської служби України в Острозькому районі за I півріччя 2013 року до загального фонду міського бюджету надійшло доходів на суму 16754,7 тис. грн., що на 2381,8 тис. грн., або на 16,6 відсотка більше порівняно з відповідним періодом 2012 року. Власних доходів надійшло до бюджету міста на суму 6282,7 тис. грн., що на 425,8 тис. грн. або на 7,3 відсотка більше планових призначень на звітний період. Дотацій надійшло на суму 4204,2 тис. грн. (100,0 відсотків планових призначень). Із загального фонду державного бюджету отримано субвенцій на загальну суму 6218,7 тис. грн. (87,3 відсотка планових призначень). Із загального фонду обласного бюджету отримано субвенцію на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, в сумі 49,1 тис. грн. Надходження до спеціального фонду міського бюджету за I півріччя 2013 року становлять 2457,4 тис. грн.

Упродовж I півріччя 2013 року із загального фонду міського бюджету проведено видатків на суму 18101,7 тис. грн., або 92,5 відсотка до призначень на відповідний період. З них, на установи, організації та заходи, що фінансуються з міського бюджету, спрямовано 11877,8 тис. грн., або 95,2 відсотка до затверджених призначень. По спеціальному фонду міського бюджету проведено видатків в сумі 1762,3 тис. грн., що становить 48,3 відсотка призначень на звітний період. За підсумками обговорення питання було вирішено схвалити звіт про виконання міського бюджету за I півріччя 2013 року та подати його на розгляд і затвердження депутатів Острозької міської ради.

За підсумками розгляду питання «Про створення координаційної ради з питань профілактики правопорушень і злочинності серед неповнолітніх та забезпечення соціально-правового захисту дітей» було утворено координаційну раду з питань профілактики правопорушень і злочинності серед неповнолітніх та забезпечення соціально-правового захисту дітей, затверджено Положення про її роботу та персональний склад членів колегіального органу. Головою координаційної ради призначено заступника міського голови Ольгу Логвін, секретарем – методиста методичного кабінету Ірину Юрчук. До складу координаційної ради ввійшли: начальник служби у справах дітей виконкому Острозької міської ради Галина Ковальчук, начальник відділу освіти Людмила Кухарук, заступник начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській обл., начальник міліції громадської безпеки Андрій Венгерчук, начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк, директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Андрій Добровольський, лікар-педіатр Острозького районного центру первинної медичної «медико-санітарної» допомоги Неля Савчук, начальник відділу з юридичної роботи Оксана Митрофанова, начальник відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Галина Загородня.

Іван ГЛУШМАН
№34 від 23 серпня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 285 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]