П'ятниця

26.04.2019

17:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про введення споруд в експлуатацію
Інспекція ДАБК у Рівненській області повідомляє, що продовжується робота щодо прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорій складності, які збудовані до 31.12.2009 р. без дозволу на виконання будівельних робіт.

25.07.2011 р. набрав чинності Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 червня 2011 року №91 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкції та інженерних мереж».

Цей Порядок встановлює процедуру та умови прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом індивідуальних (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорії складності (далі – об’єкти), збудованих до 31.12.2009 р. без дозволу на виконання будівельних робіт, заяви про прийняття в експлуатацію яких подано до 31.12.2012 р., а також механізм проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

Прийняття в експлуатацію об'єктів здійснюється безоплатно Державною архітектурно-будівельною інспекцією України та її територіальними органами – за результатами технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж та за наявності документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщений об'єкт, шляхом реєстрації поданої замовником декларації про готовність об'єкта до експлуатації

Для прийняття в експлуатацію об’єктів, які збудовані до 31.12.2009 р. без дозволу на виконання будівельних робіт по вищезазначеному Порядку забудовник повинен надати до Інспекції наступні документи:

• заява про прийняття в експлуатацію об’єкта;

• два примірники заповненої декларації;

• звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта з висновком про їх відповідність вимогам надійності і безпечної експлуатації;

• копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об'єкт (засвідчена в установленому порядку);

• копія технічного паспорта, виданого бюро технічної інвентаризації (засвідчена в установленому порядку).

Інспекція, в межах своїх повноважень, розглядає справи про адміністративне правопорушення і накладає адміністративні стягнення згідно із статтею 244-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Прийом громадян інспекцією ДАБК у Рівненській області по м. Острог та Острозькому району проводиться в м. Острог, вул. Івана Федорова, 54 щосереди з 9.00-13.00 год.

Микола КУХАРУК, головний державний інспектор інспекційного відділу по східних районах області, територіального управління №1
Просмотров: 376 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]