П'ятниця

26.04.2019

04:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про зайнятість населення і не тільки

У вівторок, 23 червня, в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості відбулася нарада «Об’єднання зусиль органів влади, служби зайнятості, соціальних партнерів та роботодавців щодо вирішення проблем зайнятості в сучасних умовах». У її роботі взяли участь господарі закладу, представники міської та районної влади, роботодавці різних форм власності.

Після відкриття наради директором центру зайнятості Аллою Василенко, привітань присутніх, оголошення порядку денного, слово надали голові Острозької райдержадміністрації Віталію Ундіру. Він говорив про перспективи об’єднання громад на Острожчині, проекти, які реалізовуються і які ще на стадії підготовки в районі, залучення інвестицій, підтримку підприємців, які працюють на Острожчині, зайнятість населення.

Заступник міського голови Анатолій Лисий зазначив, що міська влада надає пріоритет розвитку підприємництва. Також він розповідав про роботи, які проводяться в місті, зокрема, – про реконструкцію каналізаційного колектора по вулиці Садовій, капітальний ремонт колектора по вулиці Сергія Лазо, створення на базі колишнього шиноремонтного заводу підприємства, яке буде виготовляти плити МДФ (там буде працювати майже 100 осіб), а також про роботу комунальних служб, утримання житлового фонду, створення робочих місць та ін.

Заступник директора центру зайнятості Людмила Вус-Столярчук говорила про стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць і забезпечення ефективної зайнятості населення з використанням механізмів, передбачених Законом України «Про зайнятість населення». Начальник відділу організації працевлаштування населення Марія Подгородецька розказувала про зайнятість осіб, які звертаються до служби зайнятості з питань працевлаштування, зокрема, внутрішньопереміщених осіб, демобілізованих учасників АТО. Про нове в законодавстві по соціальному захисту населення доповідала начальник відділу праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Царук. Начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Світлана Ягодка висвітлювала можливості служби зайнятості у забезпеченні роботодавців кваліфікованими кадрами. Також виступали заступник голови Острозької райради Надія Дем’янчук, роботодавці Тетяна Парфенюк, Василь Хохліч та інші.

Після виступів присутні задавали запитання, на які представники влади та працівники центру зайнятості давали відповіді. У процесі роботи зав’язалася жвава дискусія з проблем працевлаштування, роботи підприємців, зайнятості населення, оподаткування, проблем у державі та ін. У кінці наради демонструвався фільм про Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де розповідалося про те, які професії можна здобути на його базі, щоб забезпечити роботодавців кваліфікованими кадрами.

Всеволод МОТОРНИЙ

№ 26 від 27 червня 2015 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 174 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]