П'ятниця

24.05.2019

16:31

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Про зміни до бюджету
Швидко і злагоджено пройшла 29 сесія Острозької міської ради минулої п’ятниці. Традиційно вона розпочалася із привітання іменинників жовтня – депутатів В. Миронюка і З. Систалюк.

Звіт голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку В. Миронюка про роботу комісії був прийнятий одноголосно, як і розгляд заяв громадян, підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок. При розгляді питання про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік, міський голова О. Шикер розповів, що відкрито виконавче провадження по стягненню коштів за продаж готелю „Вілія” і накладено арешт на рахунок в сумі 550 тисяч. Як пояснила начальник міськфінуправління Т. Мацун, процедура повернення коштів на момент сесії ще не була врегульована. Тетяна Дмитрівна доповіла про зміни до бюджету, які депутати мали затвердити. Зокрема, пропонувалось збільшити доходи загального фонду бюджету на суму 354 тисячі гривень у зв’язку з отриманням з бюджету дотації на оплату праці працівників бюджетної сфери – освіти, культури, соцзахисту і органів місцевого самоврядування. Також пропонувалось збільшити доходи і видатки спецфонду бюджету на 147 тисяч за рахунок перевиконання плану надхожень від єдиного податку, збору за реєстрацію транспортних засобів і за рахунок коштів субвенції з держбюджету на погашення різниці в тарифах.

Ці видатки спрямувати на придбання обладнання для проведення відеоконференцій в закладах освіти, капітальний ремонт системи опалення дитсадка „Веселка”, поповнення статутного фонду КП ”Водоканал”, на поточний ремонт доріг міста. Також пропонувалось в межах кошторисних призначень здіснити перерозподіл коштів по освіті, культурі, соцзахисту.­

В обговоренні питання депутат О. Корнійчук (ВО „Батьківщина”) запропонував виконкому підготувати звернення на обласну раду аби та за результатами перевиконання бюджету за 9 місяців передбачила субвенцію місту на погашення боргу за готель, оскільки він тепер належить не місту, а академії. Також він вніс пропозицію у зв’язку з наближенням дощів і зверненнями громадян з приводу ремонту дахів переспрямувати кошти на ці потреби в сумі 20 тисяч гривень з парку Шевченка. Ця сума на благоустрій парку була затверджена в бюджеті раніше. Отож, рішення з питання внесення змін до бюджету було прийняте з врахуванням пропозиції депутата.

Крім цього, на сесії затвердили плату за навчання в музичній студії „Домісолька” Острозької музшколи, надали згоду на здачу в оренду частини приміщення їдальні Острозької ЗОШ №1, затвердили міську програму охорони навколишнього природнього середовища на 2012-2016 роки.

Наступна сесія Острозької міської ради відбудеться 30 листопада.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 305 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]