Четвер

25.04.2019

18:45

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Прощавай, навчальний рік!
Свято останнього дзвоника в школах міста, як і усюди, цього року відбувалося без одинадцятикласників, які раніше попрощалися із школою і того дня здавали тести ЗНО-2012. Для частини дев’ятикласників він став прощальним, адже вони здобуватимуть професійну освіту вже в інших навчальних закладах. Квіти, відзнаки, подяки і усмішки минулої п’ятниці єднали учнів, вчителів, батьків та гостей урочистостей.

Свято останнього дзвоника в Острозькій ЗОШ № 3 відкрила директор Любов Тимчук. За благополуччя і гарне навчання вона подякувала вчителям, учням, за благодійну підтримку батькам, за ремонтні роботи теплопостачання – владі. Секретар Острозької міськради Микола Добровольський побажав дітям гарно оздоровитись влітку та відкрити цікаві сторінки життя, головний спеціаліст відділу освіти Олексій Опольський дякував за успішне закінчення короткого навчального року і вручив грамоти кращим учням. Настоятель Свято-Воскресенського храму отець Віктор благословив усіх на хороший відпочинок, згадав, як у шкільні роки мріяв про доросле життя, а сьогодні переконаний, що найкращі роки – шкільні. Адже навчання – це праця учнів на майбутнє. Заступник директора з навчальної роботи Світлана Олійник зачитала наказ про переведення учнів до наступних класів, нагородження похвальними листами.

Щирими оплесками супроводжувався виступ найменших школярів-першокласників (фото 1), які з гумором розповіли про ази шкільного життя, з їх допомогою і прозвучав в школі на Новому місті останній дзвінок.

Під урочистий супровід шкільного духового оркестру пролунав останній дзвоник для учнів 1-8-х та 10-х класів в Острозькому НВК "Школа І-ІІІ ст.-гім­на­зія”. Почесними гостями свята були керуючий справами Острозької міської ради Тамара Канцедал, начальник оргвідділу Оксана Веруцька, заступник начальника відділу освіти Ігор Кравчук, які щиро вітали дітей, вчителів, батьків із закінченням навчального року та передали вітання міського голови. Директор закладу Алла Параниця дякувала колегам та учням за сумлінну працю і старанність, батькам – за підтримку закладу. А далі було вручення грамот, дипломів, сертифікатів, які заслужили діти впродовж року. Всі свої здобутки учні та їх наставники накопичували в символічній скриньці перемог, яку і відкрили в завершальний день навчань (фото 2). Вона виявилась переповненою, бо учні гімназії приймали участь і у всеукраїнських конкурсах: математичному "Кенгуру”, народознавчому "Патріот”, знавців англійської мови "Грінвіч”, знавців природничих наук "Колосок”, і в різноманітних обласних спортивних, мистецьких змаганнях, здобували перемоги на предметних олімпіадах, захистах наукових і творчих робіт. Нагороджували також їх вчителів – переможців конкурсу педагогічної майстерності.

І ось, нарешті, дзвенить останній дзвінок, діти радісно вигукують: "Канікули, ура!” Прощавай навчальний рік 2011-12».

В Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 напутні слова школярам, випускникам, батькам напередодні канікул, слова вдячності за високі результати у навчанні, вчителям за роботу з учнями звучали з вуст директора Руслани Лазарчук, начальника відділу освіти виконкому Острозької міської ради Людмили Кухарук. Заступник міського голови Ольга Логвін передала вітання учням, випускникам і вчителям від міського голови Олександра Шикера з нагоди початку літніх канікул та закінчення навчання у школі. Вона побажала всім гарно відпочити, набратися сил і з ними 1 вересня з подвоєною енергією продовжити здобувати знання. За досягнення у роботі з обдарованими учнями, успішне навчання грамотами Острозької міської ради, грошовими преміями, цінними подарунками за сприяння підприємців Неоніли Давидюк та В’ячеслава Драчука були нагороджені вчителі та учні школи
(фото 3).

Пісню «Школа номер один» виконав шкільний вокальний ансамбль. Останній дзвінок подали наймолодші учні школи – першокласники. Після цього учні вручали квіти своїм учителям.

Діана РУДЕНКО
Просмотров: 449 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]