Субота

20.04.2019

07:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Просуваючи туризм
Нещодавно у Луцьку відбулася координаційна рада із створення спільного туристичного продукту «Шлях Гедеміновичів». Її мета – просування волинського туристичного продукту на європейський ринок. Зважаючи на потужний туристичний потенціал нашого міста, участь у заході взяв і перший заступник міського голови Острога Віталій Ундір.  

Історична привабливість древнього Острога для туристів – це та сфера, де є змога заробити місцевим підприємцям, а відповідно і бюджету. Тому, за словами Віталія Олександровича, місто готове брати участь у всіх туристичних проектах, які допоможуть презентувати його в Україні і за її межами.

– Нещодавно була презентація сайту «Волинь туристична», де наше місто представлене як цікавий об’єкт для туристів. І координаційна рада у Луцьку теж мала на меті просування місцевого туристичного потенціалу в Європу, – ділиться Віталій Ундір. – Так, в рамках створення туристичного продукту «Шлях Гедеміновичів» вже складена карта, маршрут, де є і наш Острог. В перспективі – створення сайту, який допоможе охочим звідусіль відвідати наш історичний край. Чому нам цікавий цей захід? Так, він менше стосується Острога, а більше Луцька. Але справа в тому, що в ІІ половині 2013 року Литва вперше головуватиме в Євросоюзі, що відповідно викличе інтерес до спадщини Великого Князівства Литовського. Ми ж отримуємо шанс просити про допомогу, підтримку безпосередньо у країн Євросоюзу в просуванні свого туристичного продукту.

Як розповів співрозмовник, у Луцьку учасники координаційної ради познайомились з місцевим досвідом просування туризму. Зокрема, комунальним підприємством, яке займається ребрендингом міста і має в центрі Луцька приміщення, де продаються сувеніри, туристична продукція. Тож участь у заході була ще однією спробою повчитися у сусідів і нагадати про себе.

Олена ТОЛОЧИК
№51 від 22 грудня 2012 р. Категория: Історія, краєзнавство і туризм | Просмотров: 437 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]