Понеділок

22.04.2019

03:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Провели свято «Золота поличка моєї родини»

Сьогодні ми живемо в  епоху телебачення, комп’ютера, Інтернету. Май­же всю необхідну інфор­ма­цію черпаємо саме з цих дже­рел, дуже часто забуваючи про книгу. Справді, дуже зручно, легко, швидко й доступно користуватися сучасними технологіями. Але все ж таки, як приємно відкрити улюблену книгу й  просто прочитати, повільно перегортаючи сторінки, поринаючи в чарівний світ, вигаданий для нас письменником!

Скільки користі для здоров’я приносить світ букв та  речень. Адже читання — це пілюля проти стресу: настрій помітно покращується, душа подорожує країною фантазій, де не  існує зла, розчарувань, негараздів. Читання для нас – це пожива для розуму й  душі.  Ритм життя сучасних дітей настільки стрімкий, що інколи буває важко знайти для читання вільний час. Звичайно, не  потрібно відмовлятися від усіх благ цивілізації: від комп’ютерів, телефонів, планшетів, ноутбуків та  нових віянь техніки, адже вони нам приносять користь. Просто варто пам’ятати про книгу, яка дарує нам моральне задоволення та  істинні хвилини щастя. 

 Такі хвилини щастя отримали учасники свята «Золота поличка моєї родини», яке відбулося в бібліотеці Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Мета заходу – популяризація книги, відродження родинного читання, створення імпровізованої «Золотої полички родини». У стінах нашої бібліотеки зібрались читаючі родини – активні юні читачі і їхні батьки, для яких читання є необхідним у їхньому житті, а книги їх постійними супутниками. Гостями свята були вчитель біології Тетяна Дячук та її племінниця – п’ятикласниця Юлія Яремчук. На імпровізовану «золоту поличку» вони поставили Біблію – книгу книг, яка має тисячолітню історію і визнана архітвором усім світом, і твори Григорія Сковороди. Улюбленою книжкою родини бібліотекаря дитячої бібліотеки Вікторії Степанюк та її доньки, учениці 9-го класу Юлії, є твори Олеся Гончара та Ліни Костенко. Чільне місце на «золотій поличці» зайняла книга «Наставлєніє в Законє Божієм» 1883 року видання, яку презентували бібліотекар школи Валентина Бомблюк з двоюрідним онуком, учнем 9-го класу Олександром Черухою. Зацікавив присутніх книгою «Казка, якої не було» Семена Жураховича наш поет Олесь Ундір, якою його нагородили за відмінні успіхи в навчанні та зразкову поведінку як учня 1-го класу 1961 року.

Любов до книги передається від покоління до покоління.

Яскравим прикладом сімейного читання є родина вчителя молодших класів школи Наталії Ющенко. Разом з племінницею Даринкою, ученицею 1-го класу, вони з захопленням розповідали про незабутні хвилини, проведені з книгою у колі сім’ї. З улюбленими книгами своєї родини познайомила учениця 5-го класу Ангеліна Даценюк. На «Золоту поличку» вона поставила Шевченкового «Кобзаря». Вчитель історії Роман Бойко цікавий читач і співрозмовник, зацікавив присутніх творами сучасних постмодерністів.

Книга вічна й безсмертна. У неї є все: і тривожне тисячолітнє минуле, і прекрасне сьогодення, і ще більш чудове майбутнє. У неї нема лише одного – кінця!

Валентина БОМБЛЮК,
бібліотекар Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

№51 від 13 грудня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 276 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]