Вівторок

23.04.2019

21:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Проводиться рейд «Увага! Діти – на дорозі»

Працівники Державтоінспекції Рівненщини звертають увагу, передусім дорослих, на складну ситуацію з дитячим дорожньо-транспортним травматизмом, яка останнім часом спостерігається на території області.

Інспектори ДАІ б’ють на сполох, адже добові зведення інформують про щоденні дорожньо-транспортні пригоди, у яких гинуть і травмуються люди. Особливе занепокоєння викликають повідомлення про неповнолітніх, які все частіше стають учасниками ДТП.

Діти за літній період уже майже не пам’ятають Правил дорожнього руху, відвикли від галасливих вулиць і численного транспортного потоку. Щоб не допустити аварій за участі дітей, вже традиційно на початку навчального року, з 20 серпня по 20 вересня, в Україні проводиться рейд «Увага! Діти – на дорозі!».

У ці дні наряди Державтоінспекції наближені до навчальних закладів і місць масових скупчень дітей. Інспектори ДАІ проводять бесіди, зустрічі з учнями, під час яких нагадують елементарні вимоги Правил дорожнього руху, а також правила поведінки на дорозі та вулиці.­

Працівники ДАІ вкотре акцентують увагу дорослих на необхідності неодноразового проведення з дітьми застережливих заходів задля їхньої безпеки. Можливо, у період літнього відпочинку вони дещо призабули ази «дорожньої грамоти».  Тому батькам варто нагадати та наголосити на тому, наскільки життєво важливо знати та дотримуватися вимог правил дорожнього руху.

Зі свого боку співробітники Державтоінспекції і надалі проводитимуть профілактичну роботу серед підростаючого покоління заради недопущення загибелі та травмувань дітей в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Сподіваємося, що разом нам вдасться зберегти від непоправних вчинків наших дітей.

Сергій МАРТИНЮК,

начальник ВДАІ з обслуговування м. Острог та Острозького району, майор міліції

№ 37 від 12 вересня 2015 р. Категория: Безпечна життєдіяльність, надзвичайні ситуації, робота МНС | Просмотров: 258 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]