Четвер

18.04.2019

19:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Психолог – це покликання, психолог – це доля
Обрати професію психолога, на мою думку, — означає обрати спосіб життя. І в цьому, звичайно, є свої плюси та мінуси. Як на мене, професія психолога — творча і дуже цікава, вона потребує постійного розвитку та вдосконалення. Робота психолога — це досвід спілкування з різними людьми, досвід, що дає можливість більше розуміти себе й власне життя. Для мене, безсумнівно, плюсом моєї професії є постійний пошук, прагнення до духовного розвитку, зростання, наповнення.

В Україні психологічна служба в системі освіти існує вже 21 рік і професія психолога з кожним роком набуває більшої популярності.

Розвиток психологічної служби навчальних закладів міста Острога, позитивні досягнення в діяльності практичних психологів, окремих підрозділів були б неможливими без плідної багаторічної самовідданої праці мудрих наставників, знавців людської психіки: Тетяни Захаревич, Інни Броневицької, Жанни Остапчук, Оксани Олішевської, Наталії Токарчук, Юлії Нечипуренко. Вони були першими, хто у складні 90-ті роки стояли у джерел створення психологічної служби в місті Острозі.

Нині ряди психологічної служби навчальних закладів міста Острога поповнили кваліфіковані, молоді та енергійні практичні психологи та соціальні педагоги: Ірина Ситник – практичний психолог, соціальний педагог ОНВК «Школи І-ІІІ ст. – гімназії», Олена Курило – практичний психолог ДНЗ №1 «Ромашка», Аліна Кіндзерська – практичний психолог Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Вікторія Гопанчук (Гурій) – соціальний педагог Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Нині очолює психологічну службу м. Острога Богдана Романчук – методист-психолог відділу освіти виконкому Острозької міської ради.

Практичні психологи та соціальні педагоги, здійснюючи свої професійні обов’язки, вирішують актуальні завдання сучасної освітянської галузі – оновлення змісту й форм навчально-виховного процесу, психологічний супровід педагогічних новацій, пошук і робота з обдарованими дітьми, захист психічного здоров’я учасників навчально-виховного процесу, профілактика алкоголізму, наркоманії, СНІДу, протиправної поведінки, насильства над дітьми, підвищення психологічної культури учнів, батьків, учителів, керівників освітніх закладів тощо.

Знаменитий психолог минулого сторіччя Жан Піаже передбачив, що в XXI сторіччі психологія стане провідною наукою. Судячи з усього, його прогноз починає збуватися.

23 квітня – для когось це проста дата, яка почалась новими парами для психологів-студентів, новими проблемами для психологів-практиків, новими «Евриками!» для психологів-науковців. І всі ви, шановні психологи, провели цей день за роботою, адже улюблена професія – покликання і свято, які надихають на підкорення все нового і нового Евересту. У професійне свято День психолога психологічна служба міста Острога щиро приєднується до численних привітань на адресу психологів та соціальних педагогів, колег з Острозького району і бажаємо міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень.

Алла ЦІОСЬ,
практичний психолог, соціальний педагог Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, керівник Острозького методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів
Просмотров: 1198 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]