Середа

24.04.2019

15:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Пульс податкової
Державна податкова служба запроваджує проект, який дозволить громадянам разом із податківцями остаточно подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами. Нова ініціатива має назву «Пульс податкової».

Мова йде не тільки про корупцію, а й про труднощі загалом. Метою проект є прагнення і керівництва, і небайдужих громадян тримати руку на пульсі податкової служби, швидко реагувати на можливі прояви небезпечних для будь-якої державної установи „хвороб", як то порушення законних прав людей, зловживання владою.

«Пульс податкової» – це гаряча телефонна лінія, що працює за принципом call-back (податківці не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи). Працює лінія цілодобово: з 8-30 до 19-30 інформацію про неправомірні дії прийматимуть оператори, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач.

Відтепер кожен суб’єкт господарювання матиме можливість отримати оперативне реагування на інформацію про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДПС, звернувшись на гарячу лінію інформаційно-довідкового департаменту за номером: (044) 284-00-07. Окремим дорученням голови ДПС України О.В. Клименка від 18 січня 2012 року за №1469/7/23-5009/1 запроваджено новий механізм отримання інформації та її відпрацювання. Тож з 20.01.2012 р. за інформацією платників, які зателефонують за зазначеним номером, оформлено інформаційну карту. Надалі така карта передаватиметься до відповідних структурних підрозділів ДПС України або ж до територіальних органів податкової служби. За бажання громадян їх надалі інформуватимуть за допомогою телефонного зв’язку про результати розгляду Інформації. У випадках, коли інформація потребує негайного реагування (вимагання хабара, незаконного одержання працівниками органів ДПС матеріальних благ, послуг, надзвичайні події, що сталися під час виконання службових обов’язків, загроза життю та безпеці працівників ДПС, їхніх рідних тощо) така інформація невідкладно передаватиметься до чергового по управлінню внутрішньої безпеки.

Марія МАТВІЙЧУК, СДПІ сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ
Просмотров: 267 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]