Понеділок

22.04.2019

03:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Радіємо успіхам наших колег

Про успіхи та перемоги приємно писати завжди, а коли вони стосуються наших друзів, знайомих чи колег, то вдвічі приємніше. Нещодавно до редакції газети завітала колишня кореспондентка «Замкової гори» Людмила Панасюк (на фото крайня праворуч). Колега розповіла нам про свої досягнення на журналістській ниві. 

В рамках проекту «Хаб медіа мобільності» Людмила взяла участь у 15-денному весняному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Цей проект зібрав учасників – студентів факультетів журналістики 4-5 курсів – з усієї країни. За словами Людмили, ця програма є українським відповідником американської інтернатури. На старті проекту учасникам пропонувалось на вибір 7 різних ЗМІ, в яких вони проходили б подальше стажування. Людмила обрала Перший національний канал. Каже, що спочатку сумнівалась, бо за напрямом наукової роботи в університеті їй був близький та цікавий сайт «Medіa Sapіens». Втім, їй вдалося постажуватись в двох редакціях паралельно.

 – «Хаб медіа мобільності» дозволив ширше подивитись на журналістику в цілому, пройти стажування не в регіональних, а в загальнодержавних ЗМІ. «Перший національний», тепер – «Перший суспільний» – чудова платформа для професійного розвитку журналістів, – розповідає Людмила. – Тут працює злагоджена команда професіоналів, яка готова вчити, допомагати «стати на ноги» випускникам. Стажування у «Medіa Sapіens» дозволило почути наживо метрів журналістики – Мостового, Різуна, Найдьонову. На конференціях, які відвідала в рамках практики, почерпнула багато корисного для своєї кваліфікаційної роботи. Втім, головне – на проекті та в редакціях я знайшла добрих друзів, з якими підтримуватиму зв’язок.

Під час стажування Люда підготувала повноцінний сюжет, який вийшов у ефір, допомагала у роботі іншим журналістам, записувала коментарі, пропонувала теми для наступних сюжетів. Також вона взяла участь в програмі каналу «Дебати PRO», де в прямому ефірі за участі аудиторії та експертів обговорюються гострі соціальні проблеми. Ця програма цікава ще й тим, що в перерві на рекламу, на інтернет-сторінці «YouTube» студенти можуть вести прямий ефір в рамках проекту «CampusPRO». Тобто по телевізору триває реклама, а на сайті «YouTube» в цей час іде прямий ефір студентів. Людмила також спробувала себе в ролі ведучої. Попри різні робочі неполадки, які спіткали дівчину в прямому ефірі, у неї все вийшло добре.

Слід зазначити, що це вже не перші стажування Люди. Перед тим, взимку, студентка практикувалась у Дніпропетровську на 9-му місцевому телеканалі. За словами Людмили, вона здобула там чимало досвіду, за місяць навчилась писати та монтувати сюжети буквально з нуля, освоїлась в чужій незвичній для неї атмосфері. Крім того, в жовтні Люда практикувалась в Польщі. Отож, радіємо її успіхам та бажаємо нових досягнень, а випускникам факультету журналістики – пройти таке ж стажування вже у рамках літньої сесії проекту.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 21 від 23 травня 2015 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 406 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]