П'ятниця

24.05.2019

15:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Радість свята в дитячих очах
З приходом дня Святого Миколая кожна дитина очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише йому. Діти щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе їм здійснити давню заповітну мрію. Ми ж, дорослі, є своєрідними помічниками святого Миколая.

Щороку Рівненський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей-сиріт, дітей з вадами здоров’я, дітей з багатодітних сімей та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків. У день святого Миколая, діти вищевказаних категорій взяли участь у святі, яке відбулось у Рівненському облмуздрамтеатрі. Діти подивилися театралізоване дійство, взяли участь у різноманітних конкурсах та вікторинах. Святий Миколай не залишив дітлахів і без солодких подарунків, миколайчиків.

Поїздка на свято не обійшлося без спонсорської допомоги благодійників: МОПП „Сильна Україна”, депутатів міської ради Ткачука Івана Івановича та Зінчука Юрія Івановича, приватного підприємця Сідорової Лариси Миколаївни (магазин «Горинь»), які надали кошти на заправку пальним автотранспорту, а також ОКП „Водоканал” в особі директора Броновицького Валерія Ростиславовича, який люб’язно надав автотранспорт.

З позитивними емоціями, щасливими враженнями повернулися дітлахи до Острога. А ми, в свою чергу, дякуємо нашим благодійникам за те, що допомогли дітям відчути чарівність свята, яке запалило в їхніх оченятах неприховану радість. Нехай щедрий Святий Миколай обдарує вас і ваші родини щастям, радістю і здоров’ям!

Оксана ВЕРУЦЬКА, директор Острозького міського центру cоціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Просмотров: 397 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]