Субота

20.04.2019

08:00

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Радості і турботи правоохоронців
Ось і добігає до кінця цей насичений подіями рік. Символічно, що саме під кінець року припадає професійне свято усіх міліціонерів День міліції. Однак, незважаючи на передсвятковий настрій, правоохоронці вирішили підбити підсумки.

Загалом до міліції надійшло понад 1800 заяв та повідомлень від мешканців та гостей Острожчини, що на 300 більше, ніж минулого року. Слідче відділення Острозького МВ порушило понад 160 кримінальних справ. У цілому співробітниками міськвідділу було складено 2920 протоколів про адміністративне правопорушення.

Наболілим питанням лишається пошук безвісті зниклих. Сьогодні ще не розшукано двоє жителів Острожчини. Разом з тим, приємно зазначити, що в нас нині немає нерозкритих вбивств, грабежів та інших тяжких і особливо тяжких злочинів.­

Однак у стражів правопорядку теж є свої радощі та прикрощі, тож ми вирішили поцікавитися в них, що ж найбільше їм запам’яталося за цей рік?


Т.в.о начальника Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук:

– В першу чергу, приємно було повернутися на рідну землю, адже я й сам родом з Острожчини. А тому нове призначення сприйняв позитивно. Приємно вразив колектив, таких дружніх та висококваліфікованих співробітників рідко зустрінеш. Тож сподіваюся, що наша співпраця буде тривати ще не один рік.Начальник СВ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Микола Ковальчук:


– Безумовно, найбільше вразило кардинальне реформування роботи слідчих. Тому плекаю великі надії, що наша робота буде оцінена належним чином, а отримана процесуальна незалежність надасть можливість досягти ще кращих позитивних результатів у роботі.Слідчий СВ Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Тетяна Бон­дарчук:


– Найбільше запам’ятався випадок, який трапився нещодавно у м. Острозі між двома сусідами, не можна згадати без посмішки та подиву. Все починалося банально: між двома­ чоловіками виникла суперечка, та й триває вона так давно, що причину її вже ніхто не може згадати. Але дрібні сварки між сусідами продовжуються й понині. Проте у липні цього року сварка досягла свого апогею. Не витримавши постійних скандалів, один із сусідів вирішив нарешті відділитися від суперника. Тож надумав поставити паркан. Вирив траншею під бетон, встановив стовпчики. Одначе закінчити роботу за один день не встиг, а тому покинув розпочате до наступного. Те, що його очікувало зранку, здивувало всіх. Замість бетону у траншею було залито фекалії. Виявилося, що сусід вважав, що майбутній паркан трохи заходить на його землю, а тому боротися з ним він вирішив по-своєму.


Начальник штабу Острозького МВ Микола Ткачук:


– Звичайно, найбільше запам’я­та­лась зміна пріоритетів у діяльності правоохоронців, яка, безсумнівно, позначилася на роботі. Разом з тим збільшився обсяг роботи та відповідальність, яка покладається на мою службу.Заступник начальника з кадрового забезпечення Тетяна Гульчук:

– Загалом цей рік був багатий на приємні події. Найперше – це моє призначення на посаду заступника начальника з кадрового забезпечення та одержання чергового звання майор міліції. До речі, цього року я успішно закінчила магістратуру МВС та отримала диплом «магістр права».­Начальник ВКМСД Острозького МВ УМВС Олександр Квасун:

– Найбільше за­па­м’яталося з’я­сування обставин смерті хлопчика, обгорілий труп якого знайшли у лісі між селами Вельбівне та Кургани. Аби встановити причину смерті дитини, без вихідних та практично без відпочинку, працювали майже усі співробітники міськвідділу. За декілька днів нам вдалося дізнатися практично все про останні дні життя парубка. Тож це дало підстави робити висновок, що смерть дитини настала в результаті нещасного випадку.­

Вікторія АНТОНОВА, помічник начальника Острозького МВ УМВС по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Просмотров: 526 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]