Четвер

25.04.2019

01:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Разом ми сила!
Соборність Української держави – одвічна мрія, яку плекав наш народ протягом усієї своєї історії боротьби за незалежність. Лише соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн як рівноправний партнер і перспективний лідер центрально-східного регіону Європи.  

Цікавий захід – година спілкування «Разом ми сила!», присвячений Дню Соборності України був проведений у 3 класі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Його метою було закріплення знань учнів про Україну, її соборність, символи, традиції, впровадження елементів естетичного виховання, культури спілкування, формування ціннісного ставлення до держави та суспільства.

Учні переглянули відеоролик «Соборність України», поринули в минуле країни, за допомогою тестів визначали кращого знавця народних традицій. А ще діти декламували вірші, грали в гру «Продовж прислів’я», а на закінчення свята виготовили національні прапорці, як згадку про проведений захід.

Я сподіваюсь, що цей захід допоміг моїм вихованцям збагнути, що вони повинні бути гідними місії, покладеної на них долею. Учні будуть підтримувати і продовжувати героїчні досягнення наших предків, виправдають сподівання та стануть гордістю для наших нащадків. Отож, творімо свою сім’ю такою, якою нам хочеться її бачити, будуймо свій дім таким,  яким ми собі його уявляємо, розбудовуймо Україну такою, про яку мріємо, і в якій мають  жити наші діти.

Валентина ЯСІНСЬКА, класний керівник 3 класу Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
№4 від 25 січня 2014 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 212 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]