П'ятниця

19.04.2019

09:25

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Разом встановимо рекорд України
Наближається 6 червня. Це не тільки професійне свято журналістів України, але й наш День народження. Саме цього дня в 1998 році вийшов перший номер Острозької громадсько-політичної газети «Замкова гора». До 15-річчя газети ми плануємо підготувати кілька матеріалів про власні публікації, людей, які у різні роки працювали у редакції. Але це ще не все.

9 червня свій День народження відзначатиме Острог. Ми довго думали, як поєднати ці свята, і спільно зі всіма острожанами їх відзначити. Ідею підказав наш земляк, житель Острога, член Національної спілки журналістів України, кореспондент нетішинської газети «Перспектива» Олександр Шустерук. Він уже два роки поспіль є представником Національного проекту «Книга рекордів України» і автором п’яти рекордних у нашій державі проектів. Олександр уже погодив проект акції із керівництвом згаданої організації. Вони згідні засвідчити унікальне досягнення. Свою згоду на організацію заходу дали співорганізатори – Острозька міська рада, Рівненська обласна організація Національної спілки журналістів України.

Тож 9 червня на центральному майдані міста ми плануємо створити Найбільшу складену обласну газету України. У її основі будуть 20-метрові стрічки кожного періодичного видання, яке видається в нашій області, зокрема і «Замкової гори». Очікується, що «рекордна» газета становитиме близько 800 квадратних метрів.

Своїми силами редакція газети із цим завданням справитись не може. Нам дуже потрібні волонтери – приблизно 20-30 осіб, які допоможуть нам збудувати Найбільшу складену обласну газету України. Всі добровільні помічники будуть нагороджені сертифікатами про те, що вони були учасниками встановлення рекорду України і подякою міської ради. Тож просимо наших читачів, юних, молодих, середнього і старшого віку зголоситися на участь у проекті на мій мобільний телефон 097-500-20-81. Лише спільними зусиллями ми зможемо досягти бажаного успіху. Наш рідний Острог вартий нових рекордів!

Іван ГЛУШМАН
№20 від 18 травня 2013 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 253 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]