Середа

24.04.2019

19:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Реабілітація: хто, як, де?
Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради повідомляє про можливість проходження безкоштовної реабілітації інвалідів міста в реабілітаційних центрах області:

Рівненський обласний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить набір дітей-інвалідів для проходження безкоштовного курсу соціальної реабілітації з медичним супроводом.

До Центру приймаються діти віком від 2 до 18 років з фізичними або розумовими вадами розвитку, які отримали статус інваліда за направленням головного управління праці та соціального захисту населення.

Батьки або законний представник дитини-інваліда подають до місцевого управління праці та соціального захисту населення заяву про направлення до Центру.

Учасниками процесу соціальної реабілітації є діти-інваліди, методисти, практичні психологи, соціальні педагоги, вчителі-реабілітологи, асистенти вчителів-реабілітологів, фахівці з фізичної реабілітації, музичні керівники, лікарі-педіатри, лікарі-неврологи дитячі, медичні сестри з масажу та інші працівники, які беруть участь у процесі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, батьки або законні представники дітей-інвалідів.

Перебування дітей-інвалідів, які проходять реабілітацію в Центрі, здійснюється в таких підгрупах:

– діти-інваліди віком від 2 до 6 років;

– діти-інваліди віком від 6 до 14 років;

– діти-інваліди віком від 14 до 18 років.

Для зарахування дітей-інвалідів в Рівненський обласний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів визначений наступний перелік документів:

– індивідуальна програма реабілітації дитини-інваліда;

– копія свідоцтва про народження дитини-інваліда;

– довідка з місця роботи батьків;

– довідка про склад сім’ї;

– копія медичного висновку про інвалідність;

– індивідуальна карта дитини Ф-26;

– довідка про контакти з інфекційними хворими (за 3 дні до влаштування до обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів).

В Центрі при необхідності з дитиною-інвалідом може жити один із батьків, термін перебування в Центрі від 1 до 6 місяців.

За дитиною-інвалідом зберігається місце в Центрі у випадку її хвороби, карантину, хвороби або відпустки батьків, а також у літній період, але не більше 75 днів.

Після закінчення курсу реабілітації дитині-інваліду видається документ, де вказується назва та реквізити центру, прізвище, ім’я, по батькові дитини-інваліда, перелік та обсяг наданих їй послуг, результати реабілітації та наступні рекомендації.

Адреса центру: м. Кузнецовськ, вул. Меслибницька, 9,тел. (03636)30033.

Рівненський обласний Центр професійної реабілітації інвалідів проводить набір інвалідів I – III групи для проходження курсу соціальної та професійної реабілітації з медичним супроводом.

До Центру приймаються повнолітні інваліди за направленням головного управління праці та соціального захисту населення, які мають базову або повну загальну середню освіту.

Інваліди подають до управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому особисто заяву про направлення до Центру із зазначенням обраної професії (з числа тих, за якими здійснюється навчання в Центрі), місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання.

Перелік професій, за якими здійснюється навчання в Центрі:

– Оператор комп’ютерного набору.

– Швачка.

Перелік документів, які необхідно подати особі, що має групу інвалідності для проходження професійної реабілітації:

– медична довідка Ф-086/о;

– копія довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності;

– індивідуальна програма реабілітації інваліда, видана МСЕК із зазначенням діагнозу, за яким встановлена група інвалідності;

– особиста заява;

– фото 3х4 см;

– копія паспорта.

В Центрі обладнано бальнеологічне відділення, фізіотерапевтичний кабінет, масажний кабінет, зали психоемоційної корекції та тренажерна, яка обладнана сучасним спортивним обладнанням, проводиться медичний нагляд.

Інваліди в Центрі забезпечуються 4-х разовим харчуванням, всі послуги надаються безкоштовно.

Термін перебування в Центрі складає 45 днів.

Адреса центру: Рівненський р-н, с. Олександрія, вул. Санаторна, 3, тел. (0362)273333.

Для проходження реабілітації в даних центрах вищевказаний перелік документів подається в міське управління праці та соціального захисту населення за адресою:
м. Острог, вул. Князів Острозьких, 22/г, тел. 3-18-05.
Просмотров: 456 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]